☰ menu

Podwieczorek teatralny: Opowieści Wagantów, Katowice. Mamy zaproszenie!

opowieści wagantów gry i ludzie
niedz.
15.01.2017

W najbliższą niedzielę 15 stycznia 2017, o godz. 16:00

zapraszamy do Teatru Gry i Ludzie na spektakl pt. „Opowieści Wagantów”. Trupa wędrujących lalkarzy, tytułowych Wagantów, jeździ ze swoim wozem od wsi do wsi, z miasta do miasta, grając swoje opowieści dla dzieci i dorosłych. Tym razem zobaczymy dwie historie. Pierwsza to bajka o dziecku szczęścia, chłopcu który wyrusza do piekła po trzy złote włosy z głowy diabła. Druga bajka opowiada o córce młynarza, która przez pychę swego ojca trafia do królewskiego lochu. „Opowieści Wagantów” to próba odtworzenia średniowiecznego spektaklu lalkowego. Lalki wykonane zostały z przedmiotów codziennego użytku takich jak kosze, drewniane łyżki, puchary, miotły itp. Spektakl składa się z dwóch części będących adaptacją bajek braci Grimm. Opowieściom towarzyszy muzyka grana na żywo.

Reżyseria: Bartosz Socha, Beata Zawiślak
Występują: Bartosz Socha, Beata Zawiślak, Aleksandra Zug/Alicja Dłubis

Czas trwania: około 40 minut

Ceny biletów:

Jednoosobowy – 15 złotych

Rodzinny (3+1 gratis) – 45 złotych

Wejściówka (wygrane, zaproszenia itp.) – 1 złoty

Uwaga! Bilety i wejściówki można wykupić tylko i wyłącznie w kasie teatru.

Rezerwacji można dokonywać poprzez:

e-mail: rezerwacja@gryiludzie.pl

tel. komórkowy: 501 395 069 – codziennie (również SMS)

tel. stacjonarny: (32) 354 27 35 – w dniu spektaklu od godziny 13

JESZCZE W STYCZNIU:

18 stycznia – niedziela – 17:00 – Morskie opowieści Kapitana Guliwera

22 stycznia – niedziela – 16:00 – Ani me, ani be…

25 stycznia – środa – 17:00 – Bajkomat

29 stycznia – niedziela – 16:00 – Takie sobie bajeczki

UWAGA!

Mamy dla naszych czytelników podwójne zaproszenie na to przedstawienie. Aby je zdobyć, należy w czwartek 12 stycznia przysłać zgłoszenie na adres basia@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać PODWIECZOREK TEATRALNY, w treści podać swoje imię i nazwisko. Na wylosowany adres e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia.

Czekamy na zgłoszenia!