☰ menu

Pociągiem w łódzkie – bezpłatne wycieczki po regionie

pociągiem w łódzkie

Pociągiem w łódzkie - wycieczki po regionie

sob.
27.08.2016
POCIĄGIEM W ŁÓDZKIE

W zeszłym roku przejazdy po województwie cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, w tym roku w kalendarzu znalazło się 7 wypraw po regionie.
Cykl rozpoczął się 4 czerwca od wyjazdu do Zoo Safari w Borysewie, a zakończy się wycieczką do Rogowa 27 sierpnia.

Tegoroczne wycieczki będą często łączyć różnorakie formy spędzania wolnego czasu. Będzie coś dla tych, którzy są zainteresowani zwiedzaniem zabytków, dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas na wycieczkach pieszych oraz dla zwykłych wycieczkowiczów, którzy chcą po prostu wypocząć.

Pociągami pojedziemy we wszystkie strony i odwiedzimy ciekawe pod względem historycznym, kulturowym, przyrodniczym miejsca w województwie.

Udział w wycieczkach jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie okolicznościowych biletów. Informacje dotyczące dystrybucji biletów będą dostępne na 6 dni przed planowanym wyjazdem na stronie projektu.

Harmonogram najbliższych wycieczek:

Łódź – Bobrowniki – Łódź 2 lipca 2016 (Arkadia Nieborów)
Łódź – Brzustów – Łódź 16 lipca 2016
Łódź – Chociw Łaski – Łódź 30 lipca 2016