☰ menu

Pobaw się z dzieckiem!

niedz.
08.09.2013

Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w najbliższą niedzielą, 8 września o godz. 11:00 podczas debaty dotyczącej jakości spędzania czasu z dziećmi, która odbędzie się w klubokawiarni Like!konik (pl. Wszystkich Świętych 2/LU).

Czy jest uniwersalna metoda na sposób spędzania czasu z dziećmi? Psychologowie, Magda i Artur Krupowie – rodzice trójki dzieci – mówią, że nie ma! Ale jedno wiadomo na pewno – dobrze spędzać czas to poświęcić dziecku 100% uwagi, to mieć gotowość do bycia tu i teraz.
W debacie wezmą udział: Magda i Artur Krupowie, psychologowie zajmujący się terapią rodzinną, Karina Grygierek – pomysłodawczyni akcji Miejsce Przyjazne Maluchom, Dorota Kawecka – projektantka ekologicznych zabawek, miłośniczka arteterapii oraz Dominika Wantuch – dziennikarka Gazety Wyborczej. Debatę poprowadzi Małgorzata Skowrońska.
Podczas gdy dorośli będą debatować, Alicja Kaczmarska – Strzebońska wspólnie z dziećmi będzie szukać pomysłów na wspólne zabawy z rodzicami.

________________________________________
Akcja „Miejsce przyjazne maluchom” organizowana jest przez Agencję PR Inspiration i Gazetę Wyborczą od 2006 r. W zeszłym roku partnerem akcji został portal Wrota Małopolski. W ramach akcji szukamy miejsc przyjaznych rodzicom i dzieciom w całej Małopolsce, organizujemy spotkania i warsztaty. Więcej szczegółów na www.miejsceprzyjaznemaluchom, www.krakow.gazeta.pl, www.wrotamalopolski.pl.
________________________________________

Patronat honorowy:
Prezydent Krakowa – prof. Jacek Majchrowski,
Marszałek Województwa Małopolskiego – Marek Sowa.

Patroni medialni: Lovekrakow – www.lovekrakow.pl, Radio Eska Kraków – www.eska.pl, Kids in Kraków – www.facebook.com/KidsInKrakow, www.karnet.krakow.pl, Miasto Dzieci – www.krakow.miastodzieci.pl.