☰ menu

PO-ŁĄCZENIA – warsztaty dla dzieci w wieku 3-5 lat

wt.
28.01.2014

Podczas warsztatów tematycznie powiązanych z kalendarzem świąt i rytmem pór roku zastanowimy się – Czy litery mieszczą się tylko w alfabecie, czy można je znaleźć także w ornamencie? Czy tylko zwierzęta zapadają w sen zimowy, czy może da się przezimować także rośliny? Czy nieużywane od dawien dawna piosenki, rymy i słowa mogą nam pomóc w lepszym rozumieniu dzisiejszej rzeczywistości?

Pobudzamy pomysłowość i uczymy się zaradności. Aby umieć skroić świat na własną miarę.

Fot. Marcin Wąsik/MEK

Zajęcia prowadzone są przez Justynę Sławik i Justynę Mazur (duet edukacyjny Sztukolotnia) w oparciu o działania poruszające zmysły, trening twórczości oraz gry aktywizujące (słowne, ruchowe, pamięciowe, logiczne). Zajęcia mają na celu rozwój dziecięcej ciekawości,  umiejętności pracy w grupie i przezwyciężania trudności. Przybliżają przeszłość dla lepszego rozumienia świata, w którym dorastają dziś dzieci.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

PO-ŁĄCZENIA – warsztaty dla dzieci w wieku 3 – 5 lat

semestr jesienno-zimowy 2013/2014
Muzeum Etnograficzne w Krakowie

Zapisy na semestr 2013/2014 (wrzesień – styczeń) rozpoczynamy 2 września.

W pierwszy semestrze zajęcia trwają od 24 września 2013 do 28 stycznia 2014 roku (z wyjątkiem: 15 października – remont, 24 grudnia – Wigilia Bożego Narodzenia, 31 stycznia – Sylwester).

Na zajęcia zapraszamy we wtorki od godziny 17:00 do 18:00.

Terminy zajęć w pierwszym semestrze:

wrzesień – 24
październik – 1, 8, 22, 29
listopad – 5, 12, 19, 26
grudzień 3, 10, 17
styczeń – 7, 14, 21, 28

Miejsce: Muzeum Etnograficzne w Krakowie, Plac Wolnica 1

Koszt: Uczestnicy mają do wyboru zakup karnetu lub bilety na pojedyncze zajęcia.
Koszt 4 zajęć w karnecie to 60 zł. Karnet ważny jest przez 5 tygodni od daty zakupu. Można go kupić jedynie w kasie Muzeum, przed zajęciami. Przed rozpoczęciem zajęć należy pójść z karnetem do kasy po nalepkę. Płatności można dokonać jedynie gotówką.

Koszt pojedynczego biletu na zajęcia to 20 zł.

INFORMACJE I REZERWACJE:
e-mail: szelingowska@etnomuzeum.eu  / tel. (12) 430 18 27