☰ menu

godz. 17.00-20.00

miejsce: Hotel Borowiecki
ul. Kasprzaka 7/9

Planeta Dziecko to cykl bezpłatnych warsztatów dla przyszłych i obecnych rodziców.
Odwiedzą 12 miast w całej Polsce, w Łodzi odbędą się 18.09.2014.

Na warsztatach będzie okazja spotkać się ze specjalistami z zakresu pielęgnacji i rozwoju dziecka (wykwalifikowana położna, doradca laktacyjny), z zakresu zdrowego odżywiania rodziców i ich pociech (dietetyk), jak również możliwość porozmawiania z psychologiem dziecięcym, który przekaże wskazówki dotyczące rozwoju dziecka. Nie zabraknie również istotnych zagadnień dotyczących pielęgnacji i szybkiego powrotu do formy kobiety po ciąży. W ramach warsztatów odbędzie się również prezentacja fotelików i wózków dla dzieci i omówione będą zagadnienia bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży. Na każdym spotkaniu bardzo dużo niespodzianek dla rodziców. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma atrakcyjne upominki od firm wspierających kampanię PLANETA DZIECKO. W trakcie każdego spotkania dodatkowo rozlosowane będą wspaniałe nagrody.

WSTĘP BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona!

Zgłoś się na warsztaty już teraz

Do zobaczenia!