☰ menu

Pimi z Krainy Tygrysów od 27 stycznia w kinach. Zdobądź zaproszenie do kina!

Pimi w krainie tygrysow wygraj zaproszenie
pon.-wt.
16.01-24.01.2023

Wielkimi krokami nadchodzi premiera filmu dla całej rodziny – Pimi z Krainy Tygrysów. Pewnej nocy osierocony Balmani ratuje małą tygrysicę przed bezlitosnymi kłusownikami. Udaje im się uciec i wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do magicznej świątyni zwanej Tygrysim Gniazdem, gdzie, jak wierzy Balmani, będą bezpieczni.

W trakcie wędrówki między Balmanim i młodą tygrysicą Pimi rodzi się niezwykła więź. Będą musieli wspólnie przebyć setki mil i pokonać wiele niebezpieczeństw, aby dotrzeć do nowego domu wysoko w Himalajach.  Razem przeżyją jedną z największych przygód życia: prawdziwą przyjaźń!

To wzruszający i pełen napięcia film, który zaintryguje i zapewni rozrywkę całej rodzinie. To opowieść o chłopcu, tygrysie bengalskim oraz ich niesamowitej podróży na szczyty Himalajów. Aby opowiedzieć tę cudowną historię, musimy przenieść naszych widzów do nadal mało znanych zakątków świata. Widzowie muszą poczuć tamtejsze rozrzedzone powietrze oraz mieć wrażenie, że są bliżej nieba. Musimy zanurzyć naszych widzów w gęstwinie tropikalnej dżungli, gdzie będą mogli obserwować promienie słońca przebijające się przez bujną roślinność. Nepal to jedno z najbardziej dzikich i surowych miejsc na naszej planecie. Nieczęsto jest on pokazywany w filmach.

Z okazji premiery filmu Pimi z Krainy Tygrysów Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście!

W Mieście Dzieci czeka 15 dwuosobowych zaproszeń, które można wykorzystać między 27.01.2023r. a 2.02.2023r.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 16-23 stycznia  wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Pimi z Krainy Tygrysów, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz uzasadnicie dlaczego to do Was powinny trafić zaproszenia.

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Obejrzyj zwiastun filmu Pimi z Krainy Tygrysów: