☰ menu

17.07.2011

17.07.11

Ekologie Miejskie: Piknik

Zapraszamy na piknik, a właściwie blokparty w samym środku Starego Polesia. Razem z Miej Miejsce i Stowarzyszeniem Topografie przygotujemy dla Was wiele atrakcji! Nie zabraknie leżaków, sportów miejskich, zdrowego jedzenia i dobrej zabawy. Zbierzemy się po to, żeby świętować, słuchać muzyki, tańczyć, grać w gry, oglądać smoka i szczudlarzy z Teatru Arlekin!

Podczas pikniku będziemy także zbierać nagrane przez Was dźwięki miasta. Słyszysz tramwaj przechodząc ulicą? Ptaki za oknem? Młot pneumatyczny na skrzyżowaniu? Nagraj odgłosy miasta na telefon komórkowy lub dyktafon i przynieś ze sobą na piknik. Wszystkie pliki znajdą się w archiwum projektu Dźwięki miasta, który Muzeum Sztuki przygotowuje wspólnie ze Stowarzyszeniem Topografie (premiera: jesień 2011).

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia w ramach Ekologii miejskich.

Miejsce:
Skwerek przy ul. Wólczańskiej 6,
naprzeciwko Teatru Arlekin (al. 1 maja 2)

Więcej informacji: