☰ menu

Pierwsze z serii warsztatów muzycznych dedykowanych młodszym dzieciom, młodzieży i pasjonatom muzyki

pt.-sob.
22.03-23.03.2013

Warsztaty przeprowadzone przez muzyka i artystę umożliwią uczestniczenie w procesie, jakim jest powstawanie dźwięków. Najpierw powstaną instrumenty, a potem kompozycje muzyczne. Warsztaty będą dokumentowane dźwiękowo i wizualnie, a powstałe sekwencje dźwięków i głosów będą emitowane w przestrzeniach obiektu.

Prowadzący:
Zuza Golińska (plastyka),
Olivier Heim (dźwięk) zdobywca Paszportu Polityki 2013 wśród twórców „Muzyki popularnej"
oraz zaproszeni goście

SŁUCHO_stwory
OP_era aktywacja

22-23 marca 2013, godz.17.00
Pracownie Pod Sceną, Opera Leśna

Na bezpłatne dwudniowe warsztaty w przestrzeniach „backstage′u" Opery Leśnej w Sopocie zapraszają Bałtycka Agencja Artystyczna BART oraz Miasto Sopot.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację tel: 58 555-84-51
Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.