☰ menu

Piękne królewny i tajemnicze czarno-białe postaci czekają na dzieci w Białymstoku

sob.-niedz.
03.08-04.08.2013

Najmłodsi amatorzy teatru będą mogli poznać ich bajkowe przygody podczas bezpłatnych przedstawień teatralnych z cyklu "Weekendy jak z bajki”.
Złość, płacz czy rozwaga – który z tych elementów stanowi najlepszy oręż w starciu z codziennymi przeszkodami? Przekonają się o tym dzieci, które w sobotę, 3 sierpnia odwiedzą CH Auchan Hetmańska. Podczas spektaklu pt. „Trzy razy królewna, trzy razy smok” maluchy poznają historię trzech wyjątkowych królewien – Złośnicy, Beksy oraz Roztropnej. Choć opowieść każdej z nich zaczyna się tak samo, każda ma zgoła odmienne zakończenie. Wszystko ze względu na charakter różniący bohaterki. Której z dziewczynek uda się z sukcesem pokonać bajkowego Smoka i stawić czoła wszelkim przeciwnościom losu?
Z kolei w niedzielę, 4 sierpnia w CH Auchan Produkcyjna, mali amatorzy teatru przekonają się, jak wyglądałoby życie w czarno-białym miasteczku, stworzonym przez poetę Pana Czarnego oraz malarkę, Panią Białą. Maluchy wezmą udział w bajkowych przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki-kłamczuchy, Białego Kruka oraz Rodziny Tralalińskich. Będą się również mogły przyjrzeć czarno-białym zjawiskom występującym w otaczającej je rzeczywistości. Wiele radości dostarczy zapewne forma spektaklu pt. "Czarne i białe” – jego interaktywność pozwoli najmłodszym gościom galerii czynnie uczestniczyć w tworzeniu przygód czarno-białych bohaterów.
Przedstawienie "Trzy razy królewna, trzy razy smok” odbędzie się w sobotę, 3 sierpnia w CH Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16. Z kolei spektakl ′Czarne i białe” najmłodsi fani teatru poznają w niedzielę, 4 sierpnia w CH Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84.  Oba spektakle odegrane zostaną w trzech turach: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.

INFORMACJE DODATKOWE:
O Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna:

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna mieści się przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 60 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy Centrum Handlowym Auchan mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, centrum usługowe Norauto oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 19.30. Centrum Handlowe posiada blisko 2790 miejsc parkingowych, w tym 28 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2000 roku, a rozbudowane w 2006. Więcej informacji na stronie  internetowej www.auchanprodukcyjna.pl.

O Centrum Handlowym Auchan Hetmańska:

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska mieści się przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 50 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy centrum Handlowym Auchan mieszczą się: hipermarket Auchan oraz Leroy Merlin. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 19.30. Centrum Handlowe posiada blisko 1550 miejsc parkingowych, w tym 35 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2008 roku. Więcej informacji na stronie  internetowej www.auchanhetmanska.pl.

O Immochan:

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.