☰ menu

pon.
29.07.2024
BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY NA
www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach Empik.

Bezpłatny wstęp dla dzieci do 2 r.ż!*

Najlepsi profesjonalni łyżwiarze świata na jednej scenie. To powinno was wystarczająco zachęcić.
Western Morning News

Klasyczna opowieść o odwadze, prawdziwej przyjaźni oraz bohaterstwie sprawiła, że dzieci oraz młodzież, chociaż na jedno popołudnie, oderwały się od gier komputerowych i współczesnych bajek, często pozbawionych głębszego przekazu. Sądząc po głośnych i długich oklaskach, jakimi nagradzano poszczególne popisy łyżwiarzy, widowisko Peter Pan ON ICE zachwyciło również polską publiczność.
Marta Łuczkowska, swiatkultury.com.pl

Widowisko Peter Pan ON ICE, po wielkim sukcesie poprzedniej trasy, zagości ponownie w Polsce! Spektakl wyprodukowany przez Wild Rose UK Production, który zachwycił zarówno naszych rodzimych widzów, jak i mieszkańców m.in. Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Szwajcarii i Niemiec, teraz w całkowicie nowej, ulepszonej odsłonie! Dzięki umiejscowieniu widowni dookoła tafli lodu, z każdego miejsca będzie idealny widok na bohaterów przedstawienia. Wykonywane przez łyżwiarzy spektakularne figury, akrobacje oraz cyrkowe sztuczki, zapewne wywołają zachwyt i niedowierzanie. Bajeczne kostiumy i rekwizyty dodadzą magicznego klimatu oraz przeniosą widzów do świata baśni i czarów. Całość zostanie opatrzona zaskakującymi efektami świetlnymi i pirotechnicznymi.

Widowisko Peter Pan ON ICE będzie można zobaczyć na lodowych scenach w grudniu w pięciu polskich miastach: Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i w Warszawie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

08.12.2015 – Szczecin, Azoty Arena – godz. 15:00 i 18:30

13.12.2015 – Poznań, Hala Arena – godz. 12:00 i 15:30

15.12.2015 – Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA – godz. 15:00 i 18:30

17.12.2015 – Łódź, Atlas Arena – godz. 15:00 i 18:30

19.12.2015 – Warszawa, Hala Torwar – godz. 13:00 i 16:30

Rezerwacja biletów grupowych (powyżej 10 sztuk): rezerwacje@makroconcert.com

*Wstęp bezpłatny dla dzieci do drugiego roku życia – podczas przedstawienia muszą siedzieć one na kolanach opiekuna. Opiekunowie dzieci poniżej drugiego roku życia proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka.