☰ menu

czw.-pon.
04.10-22.10.2012

04.10. GODZ. 12.00, BAJKI TERAPEUTYCZNO – RELAKSACYJNE

Klub Mirage (os. Bohaterów Września 26). Cykliczna impreza dla dzieci przedszkolnych, polegająca na czytaniu i analizie bajek, prowadzona przez Nowohucką Bibliotekę Publiczną w Krakowie. W programie zajęcia edukacyjno- relaksacyjne z elementami dramy i ćwiczeń oddechowych, mające na celu niwelowanie różnorodnych lęków i problemów rozwojowych.

7.10. GODZ. 15.00-18.00, ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU Z KRÓLEM MACIUSIEM I

Klub 303 (os. Dywizjonu 303 nr 1). Król Maciuś: Od czasu kiedy nauczyłem się pisać, podpisuję wszystkie papiery, nazywa się, że rządzę całym państwem, a właściwie robię to, co mi każą, a każą mi robić same nudne rzeczy i zabraniają wszystkiego, co przyjemne. Jeżeli nie chcesz nudzić się tak jak Maciuś, przyjdź i pobaw się z Klubem. W programie imprezy zabawy i konkursy z Królem Maciusiem I, sportowe rywalizacje oraz mnóstwo uśmiechu, jak na Światowy Dzień Uśmiechu przystało.

17.10. GODZ. 11.30, BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

Klub Mirage (os. Bohaterów Września 26). Cykliczna impreza dla dzieci przedszkolnych prowadzona przez funkcjonariusza Straży Miejskiej Miasta Krakowa z zakresu bezpieczeństwa i unikania zagrożeń.
Pierwsze spotkanie w nowym roku szkolnym dotyczyć będzie tego jak się zachowywać, gdy w pobliżu są  zwierzęta. Współorganizatorem cyklu jest Straż Miejska Miasta Krakowa.

20.10. GODZ. 14.00-17.00, POWITANIE JESIENI – IMPREZA DLA DZIECI

Klub Ośrodka Kultury (os. Zgody 1). Celem imprezy jest kształtowanie odpowiedzialności za przyrodę oraz pogłębianie wrażliwości estetycznej i poczucia piękna. W programie m.in.: przekazanie podstawowych Informacji o tej porze roku, gry i zabawy ruchowe, malowanie twarzy, zgadywanki związane z jesienią, zajęcia plastyczne – Pejzaże jesienne i malujemy Panią Jesień oraz układanie obrazków z kasztanów. Na imprezę zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat.
Wstęp: 2 zł.

22.10. GODZ. 15.00-19.00, HISTORIE I TRADYCJE KRAKOWA I NOWEJ HUTY – DWOREK  J. MATEJKI

Klub Jedność (ul. Drożyska 3c). Historie i tradycje Krakowa i Nowej Huty to cykl spotkań, którego głównym celem jest przybliżenie dzieciom i młodzieży historii miasta poprzez różnorodne działania plastyczne, teatralne, lekcje muzealne. Podczas najbliższego spotkania uczestnicy będą zwiedzać Dworek Jana Matejki w Krzesławicach, poznają życiorys oraz twórczość tego najwybitniejszego polskiego przedstawiciela malarstwa historycznego. Następnie w Klubie Krzesławice odbędą się zajęcia Poznajemy obrazy Jana Matejki.
Wstęp: 5 zł + bilety MPK.

Program imprez może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych.

Informacje o wszelkich zmianach będą zamieszczane na stronie Ośrodka Kultury www.krakownh.pl