☰ menu

Park Rozrywki Rabkoland – pomysł na rodzinną wycieczkę. Wygraj zaproszenie do Rabkolandu!

Park Rozrywki Rabkoland - pomysł na wycieczkę. Wygraj zaproszenie do Rabkolandu!
śr.-śr.
08.06-15.06.2022

Wakacje coraz bliżej! Nie zawsze mamy jednak pomysł na zapewnienie najmłodszym rozrywki w trakcie długich, ciepłych dni.

Ciekawym przeżyciem może być dla nich wyprawa do Parku Rozrywki Rabkoland, gdzie każde dziecko znajdzie atrakcje dla siebie. Rabkoland to jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Polsce, znajdujący się w miejscowości Rabka-Zdrój (woj. małopolskie).

Wycieczka do Rabkolandu to idealny sposób na spędzenie pełnego atrakcji dnia z całą rodziną. Nikt nie będzie się nudził, ponieważ w parku znajduje się aż 5 stref tematycznych: Machinarium, Dolina Trzmiela, Góralsko Dżungla, Wioska Wikingów i Cyrk Luna, a w nadchodzące wakacje  zostanie otwarta kolejna kraina – Farma Cioci Maryni. Atrakcje dedykowane są różnym grupom wiekowym: od niemowląt do 12-latków.

Ten park rozrywki organizuje także oryginalne w swojej formule wydarzenia specjalne, takie jak Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy, Mistrzostwa Polski w Dmuchaniu Balona, Imprezę Wynalazcy Krucabomby czy Urodziny Owieczek Irenek. W najbliższym czasie, 25 czerwca odbędzie się Przywitanie Wakacji. Nadchodzące wydarzenia można śledzić w mediach społecznościowych Parku, a także w kalendarzu wydarzeń na  www.rabkoland.pl

O Parku Rozrywki Rabkoland

Rabkoland to jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Polsce, znajdujący się w miejscowości Rabka-Zdrój. Park rozpoczął działalność pod nazwą Lunapark Alibaba w 1989 roku. Od 2001 roku funkcjonuje już jako Rabkoland. W latach 2019-2020 miejsce przeszło gruntowną rewitalizację. Na terenie parku można znaleźć atrakcje dla dzieci od 1 do 12 lat, choć w ofercie Rabkolandu bardzo dobrze odnajdują się także dorośli. Urządzenia rozrywkowe są podzielone na 5 stref tematycznych: Machinarium, Dolinę Trzmiela, Góralsko Dżunglę, Wioskę Wikingów i Cyrk Luna. Wśród atrakcji Rabkolandu można wymienić: najmniejszy rollercoaster tylko dla dzieci, Latający Autobus, Wesołą Farmę, Wieżę Duch-Duch czy Kuźnię Wikingów, a także nowości 2022: Klub Gąsienicy, Pofytrane Drzewa czy Skałożercę. Na terenie parku znajduje się ponadto Muzeum Orderu Uśmiechu. Więcej informacji na temat parku można znaleźć na stronie www.rabkoland.pl.

UWAGA! Konkurs!

Z okazji nadchodzących wakacji mamy dla naszych czytelników pięć podwójnych zaproszeń – jednodniowych biletów do Parku Rozrywki Rabkoland!

Aby je zdobyć, należy do 15 czerwca przysłać zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać Rabkoland, a w treści podać swoje imię i nazwisko oraz krótką odpowiedź na pytanie: Dlaczego to właśnie do Was mają trafić bilety do Parku Rabkoland?
Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o wygranej – brak maila oznacza brak wygranej. Powodzenia!

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl