☰ menu

Ogólnopolski Dzień Marzeń na Bemowie

sob.
11.05.2013

By wizyta u lekarza zmieniła się w niezwykłą przygodę, Fundacja zapewni wiele atrakcji dla małych pacjentów. Dzięki iluzjoniście dzieci przeniosą się do świata magii. W specjalnie przygotowanym planetarium będą zaś mogły „oddać się marzeniom." Nie zabraknie również sportowych emocji podczas meczu GWIAZDY EKRANU kontra DRUŻYNA MARZEŃ. W imprezie będą uczestniczyć służby mundurowe oraz animatorzy zabaw. Dla entuzjastów motoryzacji z pewnością ciekawa będzie wystawa samochodów z czasów PRL-u.

Ideą do ustanowienia Ogólnopolskiego Dnia Marzeń było życzenie Krystiana. Chłopiec poprosił by przebadać rówieśników ze szkoły by „ nikt nie cierpiał tak jak on". Od tamtej pory Fundacja spełnia to marzenie w szesnastu miastach Polski i dokłada wszelkich starań by przekonać społeczeństwo do tego jak ważna jest profilaktyka nowotworowa.

W tym roku Fundację Mam Marzenie i Ogólnopolski Dzień Marzeń wspierają między innymi: Burmistrz Bemowa, Rzecznik Praw Dziecka, Wojewoda Mazowiecki, Komitet Ochrony Praw Dziecka, Centrum Zdrowia Dziecka.

Razem spełnijmy największe marzenie o zdrowiu dzieci !

O FUNDACJI MAM MARZENIE

Fundacja Mam Marzenie to niezależna i samodzielna organizacja skupiająca wyłącznie wolontariuszy. Ideą Fundacji jest spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające życiu, by dostarczyć im niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. Dzięki ludziom otwartym na krzywdę i ich bezinteresownej pomocy w ciągu 10 lat istnienia Fundacji udało się spełnić 4500 marzeń dzieci z całej Polski. Dziś Fundację stanowi 16 oddziałów działających przy największych ośrodkach onkologicznych w kraju.