☰ menu

śr.-pon.
27.01-15.02.2010
„WESOŁE IGRASZKI” – zajęcia dla dzieci 1,5-2 lata

Podczas zajęć dzieci mają szanse rozwinąć swoje zdolności, poprzez zabawę nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, nawiązać pierwsze przyjaźnie z rówieśnikami, wyrazić w bezpieczny sposób swoje emocje.

„Wesołe Igraszki” to program opracowany, by efektywnie wspomagać rozwój dziecka w pierwszych latach życia.

Zajęcia dla dzieci w wieku 1,5-2 lata, w których uczestniczą także opiekunowie, inspirują do pracy z dzieckiem.

Dostarczają bowiem mnóstwa pomysłów na edukacyjną zabawę dla najmłodszych oraz stymulują ich zmysły

rozwijając wszystkie najważniejsze umiejętności dziecka, takie jak koordynacja ruchowa, umiejętności językowe oraz zdolności interpersonalne,

a także podpowiadają jak wykorzystywać najprostsze elementy otaczającej rzeczywistości i przyrody do zabaw stymulujących zmysły i rozwijających inteligencję malucha.

Zajęcia odbywają się we środy lub/i w piątki, godz. 12.15-13.00 (można być w naszej Sali Zabaw w godz. 12.00-13.20), ilość miejsc ograniczona!!!

„Małe-Przedszkole”

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 2-3,5 roku wraz z opiekunami na zajęcia o charakterze adaptacyjno-edukacyjnym „Małe Przedszkole” , które mają na celu przygotowanie dzieci do pójścia do przedszkola. Podczas naszych zajęć dzieci mają szanse rozwinąć swoje zdolności, poprzez zabawę nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, nawiązać pierwsze przyjaźnie z rówieśnikami, wyrazić w bezpieczny sposób swoje emocje.

Opis zajęć:
Przywitanie dzieci,
Zabawy ruchowe przy muzyce
Przerwa/czas wolny* (*ok. 10 min.)
Zabawy plastyczne
Przerwa/czas wolny*
Zabawy ruchowe przy muzyce na bosaka
Mycie łapek
Wspólny posiłek
Przerwa/czas wolny*
Zabawy edukacyjne na podłodze
Pożegnanie dzieci
Zajęcia odbywają się w trzech grupach:

Poniedziałki i środy, w godzinach 09.30-12.00 (dzieci mogą przychodzić do nas od godz. 09.00)

wtorki i czwartki, w godzinach 09.30-12.00 (dzieci mogą przychodzić do nas od godz. 09.00)

piątki, w godzinach 09.30-12.00 (dzieci mogą przychodzić do nas od godz. 09.00)

Koszt:
Trzy razy w tygodniu – 450zł ( w tym 150zł opłaty stałej bezzwrotnej), w razie obecności dziecka na zajęciach można odrobić nieobecność w innej grupie (poniedziałek-środa-piątek) lub uzyskać zwrot w wysokości 25/zajęcia.

Dwa razy w tygodniu -300zl (w tym 100zł opłaty stałej bezzwrotnej), w razie obecności dziecka na zajęciach można odrobić nieobecność w innej grupie (poniedziałek-środa-piątek) lub uzyskać zwrot w wysokości 25/zajęcia.

Raz w tygodniu -180zl (w tym 800zł opłaty stałej bezzwrotnej), w razie obecności dziecka na zajęciach można odrobić nieobecność w innej grupie (poniedziałek-środa-piątek) lub uzyskać zwrot w wysokości 25/zajęcia.

W naszych zajęciach dzieci mogą uczestniczyć wraz z opiekunami.

Zapisy: Junior@dumel.pl, Tel. 022 374 29 96, 513 124 788