☰ menu

śr.
11.02.2015

Program

Wielka gala chińskiego Nowego Roku11 lutego godz. 19:00 – Auditorium Maxiumum UJ, ul. Krupnicza 33. Tym razem podczas noworocznej gali na scenie Auditorium Maximum będzie można zobaczyć występy artystów chińskich z Szanghajskiego Konserwatorium Muzycznego i Szanghajskiej Akademii Teatralnej. Akrobatyczne wyczyny przeplatać się będą ze starożytnymi chińskimi melodiami wykonywanymi na tradycyjnych instrumentach, nie zabraknie także znanych polskim słuchaczom piosenek w zaskakujących aranżacjach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek.

Obowiązują bezpłatne zaproszenia, które będzie można odebrać w Instytucie od 2 lutego.

Wykłady i zajęcia dla dzieci – Występ artystów poprzedzą wykłady dotyczące chińskiej kultury i lekcje języka chińskiego oraz zabawy i warsztaty dla dzieci – 11 lutego godz. 16:00-18:30. Auditorium Maxiumum UJ, ul. Krupnicza 33. Wstęp wolny.

Obchody chińskiego Nowego Roku szkoły Chen Taijiquan7 lutego godz. 18:00-22:00 w kinie Wrzos. Informacje o szczegółach i biletach na www.taichichen.pl

Wernisaż wystawy "W przestrzeni Smoka" – Muzeum Narodowe w Krakowie – 19 lutego, godz. 18:00. Wystawa potrwa do lipca 2015 roku.

Dzień chińskiej medycyny – Instytut Konfucjusza – 28 lutego godz. 12:00, wstęp wolny.

Szczegółowe informacje na stronie Instytutu Konfucjusza w Krakowie

Partnerzy medialni:

·         Radio KRK

·         Portal dlaStudenta.pl

·         Portal miastodzieci.pl

·         Portal stydentnews.pl

Uwaga! ZAPROSZENIA!

Dzięki uprzejmości Organizatora, Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę. Mamy do rozdania pięć dwuosobowych zaproszeń na wielką Galę 11 lutego, godz. 19:00! Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia o tytule GALA wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do 7 lutego.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁