☰ menu

Nowa promocja w Galerii Młociny. Zdobywaj bilety do Mandorii

Mandoria Miasto Przygód - Galeria Młociny przygotowała akcję promocyjną i rozdaje bilety do parku rozrywki
pon.-czw.
02.09-26.09.2024
Galeria Młociny uruchomiła nową akcję prosprzedażową, skierowaną do rodzin z dziećmi. W ramach promocji, klienci, którzy dokonają zakupów na kwotę 300 zł, mogą odebrać bilet do Mandorii – renesansowego miasta przygód.

Promocja trwa od poniedziałku do czwartku, a bilety można wykorzystać do końca sierpnia 2025 roku​.

Zasady akcji

👉🏻 Zrób zakupy w dniach od 2.09-26.09 (od poniedziałku do czwartku)

👉🏻 Minimalna wartość paragonu to 30 złotych (możesz łączyć paragony!)

👉🏻 Wydane 300 zł = bilet do Mandorii

👉🏻 Wydane 50 zł = 1 gałka lodów

👉🏻 Możesz odebrać 2 nagrody w akcji

Mandoria – Miasto Przygód

Mandoria to niezwykły park rozrywki inspirowany renesansowym miastem, który przenosi odwiedzających w świat pełen przygód. Położony jest pod Łodzią. Oferuje atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, takie jak karuzele, kolejki górskie, a także labirynty i interaktywne gry. Park jest całoroczny, co oznacza, że można z niego korzystać bez względu na pogodę. Mandoria łączy zabawę z elementami edukacji, oferując jednocześnie wyjątkową atmosferę historycznego miasteczka pełnego tajemnic.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Galerii Młociny.