☰ menu

noc świętojańska

pt.
25.06.2010

Wspólna zabawa upływać będzie przy dźwiękach bębnów, ognisku, pochodniach i teatralno – tanecznych pokazach.

Impreza rozpocznie się wspólnym tworzeniem wianków z Kołem Twórców "Siedlisko". Każdy będzie miał okazje zrobić swój własny wianek aby przy zachodzie słońca puścić je na wody Zalewu Szczecińskiego.

Na oświetlonej ogniskiem i pochodniami plaży będzie można obejrzeć i uczestniczyć w plenerowym widowisku Teatru Elipsa opartym na ludowych obrzędach,tradycjach, zaklęciach – zatytułowanym "Czar Sobótki" w reżyserii Aleksandry Słowińskiej. Spektakl będzie łączył muzykę, śpiew, taniec afro i pokaz fireshow grupy Magnifius.

Do wspólnej zabawy będzie także zapraszał bębniarski zespół "Deimbe" z Pałacu Młodzieży w Szczecinie. Wieczór uwieńczy zabawa przy ognisku oraz wspólne pieczenie kiełbasek.

Zapraszamy!
25 czerwca 2010
start godz. 18.00

plaża przy Ośrodku Sportu i Rekreacji
w Trzebieży

PROGRAM :
Godz. 18.00
Plećmy wianki w świętojanki!
Od godz. 20.00
Spektakl plenerowy Teatru Elipsa pt. "Czar Sobótki"
Pokaz Fireshow grupy Magnifius
Puszczanie wianków na wody Zalewu Szczecińskiego