☰ menu

BEZPŁATNY AUTOBUS

rozkład jazdy tutaj

GODZINY: 19.00-1.15

TRASA: Wały Piastowskie – Dworzec Główny – Brama Wyżynna – Żabi Kruk (Muzeum Narodowe) – Śluza (CSW Łaźnia) – Brama Żuławska – Westerplatte – Brama Żuławska – Śluza (CSW Łaźnia) – Żabi Kruk (Muzeum Narodowe) – Brama Wyżynna – Dworzec Główny – Wały Piastowskie.

uwaga: ostatni kurs z Westerplatte o 00.50! Czyli autobus przyjedzie do Dworca Gł. o 1.15 – 5minut przedodjazdem nocnych autobusów we wszystkich kierunkach!!

BEZPŁATNY TRAMWAJ

rozkład jazdy tutaj

GODZINY: 19.00-1.30

TRASA: OLIWA – CENTRUM – OLIWA

Linie obsługiwać będą dwa zabytkowe tramwaje: 102Na z 1970 roku oraz 105N z 1977 roku.

NOCNA LINIA TRAMWAJOWA  – NO

GODZINY: 23.30-4.00 (co 20 minut)

TRASA: Łostowice Świętokrzyska – Chełm – Armii Krajowej – Brama Wyżynna – Dworzec główny – Jana z Kolna – Kliniczna – Mickiewicza – Zaspa – Przymorze – Oliwa – Grunwaldzka – Opera Bałtycka – Dworzec Główny – Chełm – Łostowice Świętokrzyska

Szczegóły trasy i przystanków linii N0 już są udostępnione w wykazie wszystkich linii ZTM Gdańsk w górnej części.
Uwaga: linia obsługiwana będzie wyłącznie przez pojazdy niskopodłogowe, obowiązywać będzie taryfa nocna!!

"MUZEALNA TAKSÓWKA"

GODZINY: 19.00-1.00

TRASY:
I: Targ Węglowy – "Krewetka" – Biblioteka Gdańska PAN (przystanek ul. Łagiewniki) – Ratusz Staromiejski – Targ Węglowy
II: Targ Węglowy – Muzeum Narodowe (ul. Toruńska) – CSW "Łaźnia" -Zielony
Most – Targ Węglowy

Automobilklubem Morski i "Skoda.Wiesz co dobre" przygotowali dla fanów motoryzacji nie lada gratkę. Uczestnicy Nocy Muzeów będa mogli skorzystać z bezpłatnej "muzealnej taksówki".
Zasady korzystania jak i samochody będą rodem z PRL.

Wyznaczono dwie trasy, po których będą kursować natomiast głównym parkingiem i postojem będzie Targ Węglowy.
Dodatkowo po 24.00 – 10 zwycięzców całotygodniowego konkursu zostanie odwiezionych po nocnym zwiedzaniu w dowolnym kierunku (w granicach miasta Gdańska). Szczegółów konkursu prosimy szukac na stronach:
www.facebook.com/NocMuzeow3city
www.trojmiasto.pl

GDYNIA

BEZPŁATNY AUTOBUS

rozkład jazdy

GODZINY 19.00-1.00

TRASA: Gdynia Chylonia – Gdynia Orłowo (co 24 minuty)

Linię NM obsługiwać będzie 5 pojazdów w tym 2 zabytkowe: Mercedes 0305 z 1974 oraz Ikarus z 1985;