☰ menu

Noc książkomaniaków 2014

pt.-sob.
17.10-18.10.2014

Mały książkomaniak – II edycja (2014)

Noc książkomaniaków – III edycja
„Strach ma wielkie oczy”

17-18 października zapraszamy na „Noc książkomaniaków”.

Wieczorna część imprezy rozpocznie się o godzinie 17.30 w Domu Kultury „502”. Jej centralnym punktem będą warsztaty twórcze prowadzone przez naszych gości – pisarzy. W bogatym programie „Nocy książkomaniaków” będzie również czas na działania przygotowane przez studentów Szkoły Filmowej w Łodzi oraz na pokaz filmów. Przewidziane są również inne atrakcje i niespodzianki. Oczywiście jak zawsze uczestnicy całą noc spędzą w domu kultury (stąd obowiązkowe śpiwory i karimaty, w które musi być wyposażony każdy Książkomaniak biorący udział w „Nocy książkomaniaków”). Następnego dnia rano, w godzinach 8.00-10.00, odbędzie się kiermasz książek dla dzieci i młodzieży, będący kolejną szansą na spotkanie z pisarzami uczestniczącymi w naszej imprezie.

Wieczorna część imprezy adresowana jest do dzieci w wieku 10-13 lat i obowiązują na nią wcześniejsze zapisy, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Koszt udziału w warsztatach to 10 PLN (koszty posiłków).

Szczegółowe informacje uzyskać można w Domu Kultury „502” (tel. 42 673 35 99).

Na poranny kiermasz książek 18 października zapraszamy natomiast wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby spotkać się z autorami i wzbogacić swój księgozbiór o ich nowe książki!

„Noc książkomaniaków” organizujemy wspólnie z Wydawnictwem Literatura.
Wspiera nas również Se-ma-for.

Nasze tegoroczne działania są współfinansowane ze środków przekazanych przez Miasto Łódź oraz Dalkię.

Widzewskie Domy Kultury – Dom Kultury „502”
ul. Gorkiego 16
www.wdk.pl