☰ menu

Nie bądź taka, pokonaj raka!

sob.-śr.
20.10-24.10.2012

Kampania „Nie bądź taka, pokonaj raka”

Pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Łodzi – Hanny Zdanowskiej,

Kampania ma na celu wskazanie POTRZEBY PROFILAKTYKI, a zwłaszcza badań zapobiegających zachorowaniom na raka PIERSI. Pomimo kampanii prowadzonych od lat, wciąż zachorowalność jest wielka a wyleczalność zależy od wczesnego wykrycia!

Zapraszamy serdecznie do włączenia się do kampanii przez:

– udział w konferencji 20 października 2012 w godzinach 10.oo- 12.oo (w Urzędzie Miasta Łodzi, MSO)

– przemarsz ulicą Piotrkowską w "Marszu różowej wstążki"– 20.październiak 2012  w godzinach 12.oo- 13.oo
 zbiórka przy ławeczce Tuwima, ul. Piotrkowska 104

– badania mammograficzne w mammobusie – 20 października 2012  od 10.oo do 15.oo miejsce: Skrzyżowanie ulic Piotrkowskiej i Piłsudskiego

– Koncert charytatywny Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza – 24 października o 18.30, AOIA, Zachodnia 54 w Łodzi, (cegiełki 100 i 50 zł)

Bilet jest cegiełką na rzecz Fundacji Kocham Życie i Federacji Stowarzyszeń Amazonki.
Do kupienia w sekretariacie AOIA tel. 42 633 26 41

Dzięki zaangażowaniu sponsorów,  firm:  Alles, Marinex, Makalu, Ministerstwa Zdrowia i organizatorów:  AOIA, Wydz. Zdrowia UMŁ na uczestniczki i uczestników czeka dużo prezentów!

Program konferencji w Małej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi
20 października 2012  (sobota)

MIEJSCE : MAŁA SALA OBRAD UMŁ, Piotrkowska 104 w Łodzi, budynek B

10.00 – OTWARCIE KONFERENCJI – PREZYDENT HANNA ZDANOWSKA

10.10 – WYSTĄPIENIE ORGANIZATOREK MONIKI KAMIEŃSKIEJ I BOGNY  STAWICKIEJ
         – ZAŁOŻENIA I CEL KAMPANII

10.20 – WYSTĄPIENIE EUROPOSŁANKI P. JOANNY SKRZYDLEWSKIEJ

10.30 – WYSTĄPIENIE PRZEDSTAWICIELKI FUNDACJI KOCHAM ŻYCIE

10.40 –  WYSTĄPIENIE PRZEDSTAWICIELKI AMAZONEK

10.50– PRELEKCJA MEDYCZNA – PROFILAKTYKA
Doktor nauk medycznych  Jarosław Jakubik  klinika Chirurgii Onkologicznej i  Beata Budka lekarz med..  Regionalny Ośrodek Onkologiczny

11.10 – WYSTĄPIENIE MISS POLSKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ EWY BĘDZI

11.20 – Braffiting  i nie tylko  –  Alicja Wojciechowska, Prezeska ALLES

11 30 – DOBRE ODŻYWIANIE BUDUJE ZDROWIE I DŁUGIE ŻYCIE”- Janusz Grohs Prezes Zarządu MARINEX International

11 40 – PODSUMOWANIE KONFERENCJI – ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU
             W  MARSZU I KONCERCIE CHARYTATYWNYM

11 50 – KAWA, HERBATA (także w trakcie  konferencji)

12 00 – MARSZ RÓŻOWEJ WSTĄŻKI

Wszystkie uczestniczki i uczestnicy konferencji otrzymają prezenty od sponsorów – firm Alles, Marinex, Makalu, Ministerstwa Zdrowia.

Dodatkowo każda uczestniczka/uczestnik Konferencji będzie mogła/mógł zakupić 2 cegiełki charytatywne na koncert Alicji Majewskiej w cenie jednej!  ( lub jedną  za ½ ceny)

kobiety.lodz.pl