☰ menu

Nauka języka dla Dzieci w Poznaniu

pt.
03.10.2014

Bardzo ważne jest też połączenie nauki języka z innymi dyscyplinami, takimi jak: plastyka, śpiew lub taniec, dzięki czemu efekty nauczania są widoczne już po pierwszych godzinach zajęć, a dzieci mają szansę puścić wodze fantazji i kreatywnie to wykorzystać, co pomaga im zapamiętywać nowe informacje.

Maluchy będą potrafiły przywitać się i pożegnać z rodowitym Hiszpanem. Poznają słownictwo związane z różnymi tematami, m.in. zwierzęta, owoce, warzywa, części ciała itp. Dzieci nie tylko nauczą się podstawowych zwrotów w języku hiszpańskim, ale poznają także kultury krajów hiszpańskojęzycznych, przede wszystkim Hiszpanii, ale również: Meksyku, Peru czy Kolumbii.

Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, pełnej radości, bez stresu, przy zadowoleniu uczestników, jak i ich rodziców.

Prowadząca: Monika Rzepecka – studentka IV roku filologii hiszpańskiej na UAM-ie w Poznaniu, a hiszpańskiego uczy się już od ponad 10 lat (w klasie dwujęzycznej). Miłośniczka języka i całej kultury Hiszpanii oraz innych krajów hiszpańskojęzycznych, przede wszystkim literatury i kina. Na studiach ukończyła specjalizację pedagogiczną, co umożliwia i znacznie ułatwia efektywną pracę z dziećmi. Posiada bogate doświadczenie w tym zakresie współpracując jako pedagog i nauczyciel hiszpańskiego i prowadząc warsztaty językowo- kulturowe w ośrodkach kultury.

Zajęcia w różnych grupach wiekowych (przedszkolna i szkolna)!

Piątek 3.10.2014 16:30 – 17:15

Uwaga!!! małe grupy zajęciowe (ok.10 dzieci) – ilość miejsc ograniczona!

Zajęcia odbywać się będą w ŚWIETLICA Cafe na ul. Krakowskiej 9a

CENA
Umowy podpisywane są na jeden semestr – w semestrze pierwszym przewidywane jest 20 spotkań
Cena jednostkowa za zajęcia wynosi 20 zł (płatne za miesiąc z góry) -> cena całego kursu 400 zł

UWAGA RABATY:
– 10% przy płatności za cały semestr z góry
– 10% dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej oraz dla rodzeństwa
– 10% za udział w więcej niż jednym kursie w semestrze
– 5% za przyprowadzenie koleżanki lub kolegi
Dla uczestników kursów także zniżka 10% na wyprawianie urodzin w ŚWIETLICA Cafe!

Maksymalny rabat który można wykorzystać to 25 % dla osób biorących udział w więcej niż jednych zajęciach lub 20% dla osób biorących udział tylko w jednym kursie.

Zatem faktycznie można uzyskać nawet cenę jednostkową 15 zł za jedne zajęcia 🙂