☰ menu

Nasza niania jest agentem

niedz.
07.03.2010

Chociaż fabuła wydaje się błaha, film zrealizowano z ogromną werwą i poczuciem humoru. To film, który wywoła uśmiechy na twarzach dzieci – oraz ich rodziców. Tak pisał filadelfijski krytyk po projekcji filmu.

Jackie Chan ikona kina akcji z humorem, będzie mówił głosem Jarosława Boberka w polskiej wersji językowej komedii dla dzieciaków „Nasza niania jest agentem” (The Spy Next Door). Boberek, uznany aktor teatralny, serialowy i dubbingowy, już nie pierwszy raz użyczał głosu bohaterowi granemu przez Jackiego Chana.

UWAGA! ROZDAJEMY ZAPROSZENIA!

Spośród Osób, które do środy 3 marca do godz. 18:00 przyślą na adres konkurs@miastodzieci.pl e-mail ze swoim nazwiskiem, adresem do przesyłki zaproszenia i hasłem "Nasza niania jest agentem" wylosujemy 15 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu, który odbędzie się w Cinema City Sadyba, (ul. Powsinska 31, sala 12) 7 marca (niedziela) o godz 11:00.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą meilową, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej:(