☰ menu

Najlepsze pożegnanie wakacji? Razem z Julinek Park!

sob.-niedz.
27.08-28.08.2022
Jak pożegnać wakacje, by pozostały one w pamięci na cały rok, a może i dłużej? Przyjechać do Julinek Parku i tutaj świętować ostatnie dni wolnego. W najbliższy weekend zaplanowano wiele atrakcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi goście z pewnością nie będą chcieli szybko wracać do domu.

Punktem obowiązkowym podczas zbliżającego się weekendu w Julinku będzie spotkanie z Lenką i Marcelkiem. „Hejka tu Lenka” to jeden z najbardziej znanych kanałów na YouTube dla nastolatków. Jest on prowadzony przez zaledwie 11-letnią Lenkę Pachuc. Jej poczynania śledzi ponad 1,3 mln subskrybentów, a każde kolejne wideo niemal natychmiast staje się hitem. Podobną popularnością cieszy Marcel Pachuc – brat Lenki oraz autor kanału „Siema tu Marcel”. Teraz młode gwiazdy, wraz z wydawnictwem Harde, wydali drugą część książki „Hejka, tu Lenka! Lenka i Marcelek. Zabawy i sekrety”. Już w najbliższą sobotę 27 sierpnia w Julinek Parku będzie można ich spotkać, porozmawiać, kupić książkę z autografem, a nawet dołączyć do wspólnej zabawy.

Innym ciekawym punktem najbliższego weekendu w Julinek Parku niewątpliwie będzie występ pt. „Głębia oceanu”. Kto nie chciałby wejść pod taflę wody i przeżyć zupełnie nowe doznania? Uczestnicy spektaklu będą mogli porwać się w wir dynamicznego pokazu na kole, odetchnąć wśród falujących błękitnych szarf, a także zachwycać się tańcem w sieci. Tematem przewodnim show będzie bogactwo, tajemnica i potęga oceanu. Odkryj z nami to co niezmierzone pod wodą! W przedstawieniu wezmą udział: Magdalena Sztencel, Agnieszka Żukowska i Karolina Midura.

HARMONOGRAM

27 SIERPNIA

11:00 – Spotkanie z Lenką i Marcelkiem – MAŁA SCENA

14:00 – Przedstawienie „Głębia oceanu” – DUŻA ARENA

15:00-16:30 – Zabawy z Lenką i Marcelkiem – MAŁA SCENA

16:30-17:00 – Czas na autografy – MAŁA SCENA

16:00 – Przedstawienie „Głębia oceanu” – DUŻA ARENA

17:30 – Przedstawienie „Głębia oceanu” – DUŻA ARENA

28 SIERPNIA

12:00 – Mini pokaz aerialowy – MAŁA SCENA

14:00 – Przedstawienie „Głębia oceanu” – DUŻA ARENA

14:30 – Warsztaty kreatywne– MAŁA SCENA

16:00 – Przedstawienie „Głębia oceanu” – DUŻA ARENA

16:30 – Warsztaty sportowe – MAŁA SCENA

17:30 – Przedstawienie „Głębia oceanu” – DUŻA ARENA

Co więcej, w najbliższą niedzielę w Julinku, w specjalnej wydzielonej strefie odbędzie się Eko-Piknik z gwiazdami. W wydarzeniu wezmą udział znane i lubiane osobistości polskiej muzyki. Gwiazdą wieczoru będzie Sylwia Grzeszczak, a ponadto na scenie wystąpią także m.in. Viki Gabor, zespół Boys oraz Robert Rozum. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Uwagę gości przykuwa wyjątkowy Park Wodny, gdzie do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

W parku działa również:

– Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury

– Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos

– Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla

– Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!