☰ menu

Nad kolorową rzeczką

sob.
21.07.2012

Żaba porzucona przez ogórka!

Ślimak przed sądem za obrażenie Biedronki!

Biedronki i Szczypawki powołują leśną policję przeciwko deptaniu trawy – Motyl w tarapatach!

Z serii: „O czym mówią liście?" – Drzewa organizują grę w zielone! Doroczne poszukiwania magicznego Kwiatu Paproci rozpoczęte – kto będzie szczęśliwym znalazcą? Kto spełni wszystkie swoje marzenia??

Chcecie dowiedzieć się więcej? Wyruszcie więc z nami w tę niezwykłą podróż po kolorowym miasteczku, podróż pełną wesołych wierszy, pięknych piosenek i zabawnych wydarzeń. Zapraszamy młodszych i starszych do wspólnej wyprawy!
A jak trafić do Kolorowego Miasteczka? Wystarczy przyjść na nasz spektakl do Klubu Artystycznego RAMPA w sobotę 21 lipca.
Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku 3-9 lat. Czas trwania: ok. 45 minut.
 Scenariusz i reżyseria: Szczepan Szczykno Muzyka: Dawid Ludkiewicz Scenografia: Beata Paruch Występują: Katarzyna Gruszewska, Dorota Jarząbek/ Magdalena Daszkiewicz, Joanna Mazewska, Jacek Wysiński / Dominik Wieder

Rezerwacje na określoną godzinę:  607132270, 513673348

„Nad kolorową rzeczką" – teatr lalkowy dla dzieci www.itakzagramy.art.plGODZINA ROZPOCZĘCIA: 12:00 i 14:00
GODZINA ZAKOŃCZENIA: 13:00 i 15:00