☰ menu

Gdańsk

Niedziela, 21 listopada 2010 r. godz. 17.00

MUZYCZNE PREZENTY ZE ŚWIATA

W koncercie „Muzyczne prezenty ze świata" zabrzmią skrzypce i śpiew oraz obejrzycie tańce – polkę z Wiednia, deszczową piosenkę z parasolkami oraz taniec amerykański. Skrzypce – grać będzie Natalia Walewska, koncertmistrz Polskiej Filharmonii Bałtyckiej – podarują krótką opowieść o lecie z „Czterech Pór Roku" A. Vivaldiego, walca z Wiednia F. Kreislera, Czardasza V. Montiego i „Taniec z szablami" A. Chaczaturiana. Julia Iwaszkiewicz – solistka Opery w Bydgoszczy i Opery Bałtyckiej w Gdańsku – zaśpiewa w prezencie Arię o Lalce J. Offenbacha, walca z opery Ch. Gounoda, walca F. Chopina i pieśń o Panu Tralalińskim W. Lutosławskiego. Skrzypcom i śpiewaczce przy fortepianie towarzyszyć będzie Emilia Grażyńska, pedagog Akademii Muzycznej w Gdańsku. W tańcach wystąpi Zespół Taneczny „Rapsodia" z Żukowa, laureat wielu I Nagród przygotowany przez Beatę Stoppę. Muzyczne prezenty ze świata, które zabrzmią na koncercie zachwycają publiczność na całym świecie. Zachwycą na pewno także Waszych rodziców, babcie i dziadków, z którymi przyjdziecie na koncert. Będzie bardzo barwnie, kolorowo, z pięknymi, zmieniającymi się kostiumami. Koncert poprowadzi Pani Basia – Barbara Żurowska – Sutt. Bajnutkowe koncerty w Teatrze Miniatura w Gdańsku są objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdańska. Zapraszamy. Trzeba tyko wykupić bilet wstępu do Teatru.

Kasa czynna od wtorku do piątku w godz. 9.00-15.00, sob./niedz.2 godz. przed spektaklem, tel. (058) 341 94 83.