☰ menu

niedz.
15.12.2013

Program

Wiersze Marii Konopnickiej m.in.: Poranek, Żuczek, Bocian, Tęczowy duszek, Kotek psotek, Jak szła Wisła do morza, Pranie, Krasnoludki, Stary zegar, Muchy samochwały, Stefek Burczymucha

Dariusz Bereski – recytacja
Sławomir Opaliński – kompozytor
Agnieszka Karwowska – flet
Mateusz Szwankowski – klarnet
Rafał Tworek – fortepian
Kwartet smyczkowy Nova Quartet w składzie:
Wojciech Górecki – skrzypce
Przemysław Nawrocki – skrzypce
Mateusz Bocheński – altówka
Adam Szurka – wiolonczela

2013-12-15, niedziela, godz. 11.00, sala kameralna FP

2013-12-15, niedziela, godz. 13.00, Dom Jubileuszowy Fundacji "Wiatrak" w Bydgoszczy, ul. Bołtucia 7

KONKURS!
Nagrody to 3 podwójne zaproszenia na Muzyczne Bajkoranki 15 grudnia 2013, godz. 11.00 w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie Bajkoranki) na adres monikak@miastodzieci.pl w czwartek 12 grudnia wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedziami na pytania:

1. Wymień 4 zwierzęta występujące w wierszu Marii Konopnickiej „Stefek Burczymucha”.
2. Kto jest autorem wiersza „Spóźniony słowik”?
3. Uzupełnij fragment wiersza Jana Brzechwy „Ryby, żaby i rak” :
„No, ale cóż, kiedy ryby
Śpiewały tylko na niby,
Żaby ……………………….

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁