☰ menu

godz. 17:30-19:00

Warsztaty rodzinne w Muzeum Miasta Łodzi
Scrapbooking- Colorblocking

Kolejna odsłona warsztatów rękodzielniczych poświęcona będzie kolorystycznym wariacjom. Colorblocking jest jedną z najstarszych technik aranżacji stosowanych w scrapbookingu. Warsztaty przybliżą tajniki harmonijnego łączenia barwnych papierów, które wykorzystane zostaną do ozdobienia szkatułek.
Półtoragodzinne warsztaty są odpłatne: 15 zł od osoby. Wszystkie materiały są zapewnione a powstałe dzieła stają się własnością uczestnika.

Zapraszamy dorosłych i młodzież od lat 11-stu. Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenie obecności na zajęciach mailowo na adres m.urbanska@muzeum-lodz.pl i k.socha@muzeum-lodz.pl lub telefonicznie pod numerem 42 254 90 40 do poniedziałku 19 go marca br do godziny 15.00.