☰ menu

Monster X Tour w Łodzi, Krakowie, Wrocławiu. Rozdajemy zaproszenia

wt.-sob.
20.05-31.05.2014

W czerwcu 2014 roku trzy miasta staną się epicentrum motorowej rozrywki za sprawą najlepszych Monster Trucków świata, które w samych tylko Stanach Zjednoczonych podziwia blisko siedemset tysięcy widzów podczas 80 show rocznie!

Zobaczysz niewiarygodne kilkutonowe samochody, które będą ze sobą zaciekle rywalizować podczas ekstremalnych wyścigów i zawodów freestyle. Przekonasz się na własne oczy, jak wysoko potrafią wybijać się w powietrze. Sprawdzisz co dzieje się z osobówkami , które dostaną się pod ich olbrzymie opony oraz jak szybko i swobodnie potrafią szaleć na dwóch kółkach. Natomiast motocyklowi kaskaderzy z FMX Stunt Riders zaprezentują się w zapierających dech w piersiach powietrznych akrobacjach. To wszystko w ramach kolejnej edycji Monster X Tour w Polsce, która realizowana jest przez największego niezależnego producenta wydarzeń sportów motorowych w USA – Monster Truck Entertainment!

1.06.2014 – ŁÓDŹ, Atlas Arena
7.06.2014 – KRAKÓW, Stadion Cracovii
14.06.2014 – WROCŁAW, Stadion Wrocław

UWAGA, KONKURS!!!

Dzięki organizatorom widowiska Miasto Dzieci ma dla Czytelników 2 dwuosobowe zaproszenia w każdym z miast. Jak je zdobyć? Wystarczy na stronie http://www.makroconcert.com znaleźć odpowiedź na pytanie: JAK NAZYWAŁ SIĘ PIERWSZY MONSTER TRUCK W HISTORII?

Jeżli znacie odpowiedź na to pytanie i chcielibyście dostać dwuosobowe zaproszenie na imprezę do:
Łodzi – przysyłajcie maila z odpowiedzią (w tytule "Monster X Tour w Łodzi") na adres karolina@miastodzieci.pl
Krakowa – przysyłajcie maila z odpowiedzią (w tytule "Monster X Tour w Krakowie") na adres monikak@miastodzieci.pl
Wrocławia – przysyłajcie maila z odpowiedzią (w tytule "Monster X Tour we Wrocławiu") na adres basia@miastodzieci.pl

W mailu piszcie dane adresowe (tylko do wiadomości Redakcji) – zaproszenia będziemy wysyłać listami poleconymi. Na Wasze wiadomości czekamy od czwartku do niedzieli (15 maja – 18 maja). W poniedziałek skontaktujemy się ze Zwycięzcami.*
*brak emaila od Redakcji oznacza brak wygranej.

Znamy już zwycięzców naszego konkursu.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy niezapomnianych wrażeń!

Dominika Makowska
Nikola Walczak