☰ menu

Mole Książkowe i Bajarze opanują miasto już w ten weekend!

sob.-niedz.
29.11-30.11.2014

Tym razem Mole Książkowe i Bajarze pojawią się na ulicach i w różnych punktach Wrocławia już kilka dni wcześniej i będą zapraszać mieszkańców do udziału w rozpoczynających się 4 grudnia 23. Wrocławskich Targach Dobrych Książek.

W najbliższy weekend (29-30 listopada) Mole Książkowe spotkamy m.in. przed spektaklami w Teatrze Muzycznym Capitol oraz we Wrocławskim Teatrze Lalek. Okazję do spotkania z Bajarzami będą mieli natomiast Ci, którzy wybiorą się w weekend popływać. W sobotę od 10.00 do 11.00 i w niedzielę od 13.00 do 14.00 Bajarze pojawią się we Wrocławskim Centrum SPA przy ul. Teatralnej, a we Wrocławskim Parku Wodnym Aquaprk będą obecni w sobotę od 12.00 do 14.00 i w niedzielę popołudniu (od 15.00 do 17.00).

Tradycyjnie zarówno Mole Książkowe, jak i Bajarze będą obecni w mieście także w dniach targów (4-7 grudnia). Spotkamy ich wówczas m.in. w tramwajach, na dworcu Wrocław Główny, w Aquaparku (4 i 5 grudnia od 14.00 do 16.00) oraz w Kinie Nowe Horyzonty przed porankami filmowymi.

Ponadto w tym roku Wrocławskie Targi Książki otworzy kolorowy korowód Pożeraczy Ksiażek, w którym wezmą udział szkoły i przedszkola. Korowód będzie jednocześnie finałem aktualnej edycji akcji Cały Wrocław Czyta. Pożeracze Książek pojawią się na dworcu Wrocław Główny w czwartek 4 grudnia o godzinie 12.00. Na dzieci biorące udział w koorowdzie będą czekałay na targach liczne atrakcje.

23. Wrocławskie Targi Dobrych Książek, dworzec Wrocław Główny
4-7 grudnia 2014