☰ menu

6.09.2014,
godz. 12.00 – 00.00

Mixer Regionalny

Mixer jest coroczną niebiletowaną imprezą rozrywkowo-wystawienniczą, która w oryginalny sposób przybliża mieszkańcom województwa łódzkiego różnorodność regionu. Pod marką Mixera kryje się zaangażowanie regionów województwa łódzkiego przy organizacji nie jednej, ale dodatkowo dwóch wydarzeń masowych poza Łodzią. Wychodzimy naprzeciw potrzebom promocji województwa oraz rozwiązań kreatywnych naszych mieszkańców, prezentując przykłady myślenia projektowego (design thinking).

Mixer wspiera integrację mieszkańców regionu;
Mixer rozwija świadomość kreowania silnej marki regionalnej;
Mixer promuje dorobek kulturowy, dziedzictwo historyczne i przyrodnicze województwa łódzkiego;
Mixer ułatwia współpracę regionalną i wzajemną promocję wobec regionów partnerskich;
Mixer wspomaga koordynację działań promocyjnych podejmowanych przez poszczególne samorządy;
Mixer kreuje promocję produktów regionalnych i lokalnych.

Park Staromiejski oraz inne tereny w kwadracie ulic:
Drewnowska/Getta Warszawskiego-Franciszkańska-Północna-Zachodnia.

12.00-18.00 – Festiwal Myślenia Projektowego/warsztaty i zabawy dla dzieci