☰ menu

8 – 9 września
MOSiR, ul. Ks. Skorupki 21

MIXER REGIONALNY – 9. Jarmark Wojewódzki

Przez cały weekend łodzianie będą mogli korzystać z oferty 9. jarmarku wojewódzkiego. 117 wystawców z całej Polski i kilkanaście różnorodnych propozycji muzycznych.

Program w skrócie:

godz. 10.00 – 18.00
prezentacje wystawców oraz wydarzenia towarzyszące
godz. 11.00 – 18.00
występy zespołów z województwa łódzkiego
 godz. 17.30 – 24.00
koncerty grup rockowych:
Statyści, Alone, Jelonek, Strachy Na Lachy, Illusion

godz. 10.00 – 18.00
prezentacje wystawców oraz wydarzenia towarzyszące

Hala Sportowa
godz. 10.00 – 17.00
zajęcia edukacyjno-kulturalne dla dzieci
prowadzenie – Teatr Piccolo

W ramach zajęć najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach teatralnych, tanecznych (hip-hop i folklor łódzki), plastycznych, iluzji, beat-boxu i wielu innych. Teatr Piccolo zaprasza również na przedstawienie „Piraci Kapitana Haka", czyli interaktywny program artystyczny.
W programie konkursy z nagrodami.

godz. 14.00 – 16.00
Inowłodzkie Bractwo Rycerskie
-pokazy walk rycerskich

SCENA REGIONALNA
godz. 11.00 – 18.00
występy zespołów z województwa łódzkiego

SCENA GŁÓWNA
godz. 11.00 – 14.00
występy zespołów dziecięcych

Majka Jeżowska – koncert dla najmłodszych

Majka Jeżowska – wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, kompozytorka, autorka wielu przebojów ("Najpiękniejsza w klasie", "Od rana mam dobry humor", "Margarita") i widowisk muzycznych ("Majkowe studio nagrań", "Kochaj czworonogi"), producent muzyczny oraz szefowa własnej firmy fonograficznej Ja-Majka Music. Ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt, wielokrotna laureatka KFPP w Opolu, zdobywczyni I nagrody Festiwalu Krajów Nadbałtyckich Karlsham, Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Dobrej Woli UNICEF-u, członek Rady Fundacji Ronalda McDonalda, wielka przyjaciółka dzieci i showmenka.

Od wielu lat przyciąga na swoje familijne koncerty bardzo szeroką publiczność, a na jej przebojach "A ja wolę moją mamę", "Wszystkie dzieci nasze są", "Kolorowe dzieci", "Laleczka z saskiej porcelany" wychowuje się kolejne pokolenie wdzięcznych słuchaczy. Jako jedyna piosenkarka i autor muzyki ma swój Festiwal Piosenki "rytm i melodia", który odbywa się w Radomiu od 2006 roku. Jej imię noszą przedszkola w Jaworznie i w Zabrzu.

godz. 19.00 – 23.00
wieczór koncertowy
Power of Trinity, Indios Bravos, Raz Dwa Trzy…