☰ menu

03.10-25.10.2013

Mistrzyni życia pełnią

to osoba, która:

– zna siebie – swoje talenty, pasje, wartości i potrzeby – pełnię swojego potencjału

–  ma wizję życia, które pozwoli jej najpełniej wykorzystać własny potencjał i osiągnąć pełnię samorealizacji – i wyznacza sobie takie cele, które pomagają jej tę wizję zrealizować

– umie wychodzić ze strefy komfortu, ma odwagę i motywację by sięgać po to, czego pragnie, w pełni zawalczyć o swoje plany i marzenia

– wie, jak działać wytrwale i w pełni skutecznie aż do osiągnięcia swoich celów, potrafi optymalnie zarządzać swoim czasem i energią życiową, by cały czas pozostawać w równowadze

I Ty stań się Mistrzynią Życia Pełnią! Dołącz do grupy rozwojowej, w której zdobędziesz wiedzę i kompetencje niezbędne do tego, by samodzielnie kreować swoje życie  i realizować nawet najbardziej ambitne marzenia.

Uczestnicząc w spotkaniach grupy Mistrzynie Życia Pełnią poznasz lepiej samą siebie i uświadomisz sobie, jakim niezwykłym potencjałem dysponujesz i jak bardzo jesteś wyjątkowa.

Poznasz też schematy swojego myślenia i działania oraz zdobędziesz mnóstwo praktycznych narzędzi, pozwalających te schematy zmieniać – na takie, które będą bardziej Ci służyć.

Nauczysz się dobrze funkcjonować w zmianie i bez lęku wychodzić ze swojej strefy komfortu, a także znacznie podniesiesz swoją skuteczność w działaniu.  Będziesz dostrzegać znacznie więcej możliwości i zaczniesz z większą odwagą z nich korzystać.

Dzięki licznym, motywującym ćwiczeniom, rozłożeniu spotkań na okres pół roku i wspierającej atmosferze grupy, nie tylko dokładnie określisz swój cel i plan działania, ale także postawisz wiele milowych kroków na drodze do swojego celu i osiągniesz pierwsze sukcesy.

Dzięki temu,  zbudujesz w sobie mocne przekonanie, że nawet najtrudniejsze można zrobić szybko – a to, co z pozoru niemożliwe, wymaga po prostu więcej czasu. Jako  Mistrzyni Życia Pełnią będziesz w stanie wykreować sobie takie życie, jakie sobie tylko wymarzysz.

Tematyka spotkań będzie następująca:

1. Wstęp: Kompetencje Mistrzyni Życia Pełnią – określam, gdzie jestem i gdzie chcę być

2.  Odkrywam bogactwo swoich talentów i uczę się przekuwać je w mocne strony

3.  Docieram do własnych pasji i życiowej misji – uświadamiam sobie, co daje mi radość i  jak mogę dzielić się tym ze światem

4.  Uczę się, jak dbać o własne potrzeby nie krzywdząc innych, zaszczepiam w sobie zdrowy egoizm

5.  Nazywam swoje wartości, wyznaczam cele, które mają Moc

6.  Poszerzam swoją strefę komfortu – uczę się odkrywać nieograniczone możliwości

7. Poznaję zasady efektywnej zmiany i budowania nowych, trwałych nawyków

8. Nabieram odwagi do działania – wiem, jak pokonać własne lęki, smocze myśli i krytyczny głos wewnętrzny

9.  Sięgam do źródeł swojej motywacji – wiem, skąd ją czerpać

10. Umiem efektywnie zarządzać sobą w czasie

11. Optymalizuję swój Work-Life Balance i dobrze wydatkuję energię życiową

12.  Podsumowanie – sprawdzam, gdzie jestem i jaką część swojej wizji udało mi się zrealizować, rewiduję cele, aktualizuję plan działania.

Daty spotkań:

Spotkania będą odbywać się w drugi i czwarty czwartek miesiąca, począwszy od 10 października 2013 (daty kolejnych spotkań w tym roku to 24.10., 14.11., 28.11., 12.12 i wyjątkowo – środa 18.12. zamiast 26.12.; w roku 2014: 9 i 23.01., 6.02. i wyjątkowo 13.02. zamiast 20.02., który przypada w ferie; 13 i 27.03.)

Grupa ruszy, gdy zbierze się minimum 10 osób, maksymalna liczba osób w grupie to 12 osób.

Miejsce i czas:

Godzina 18.30-21.30
Adres: Inspiration Space, ul. Czeczota 8/3, (blisko metra Racławicka), Warszawa.

Ciekawy artykuł o mistrzostwie osobistym i wszystkie szczegóły dotyczące grupy Mistrzynie znajdziesz na blogu WWW.ZyciePelneMozliwosci.pl