☰ menu

Miś Paddington, Światowy Dzień Pluszowego Misia

czw.
25.11.2010

w swoich najnowszych przygodach Miś Paddington wyrusza w podróż do miasta. Najwspanialsze i najzabawniejsze niespodzianki spotykają go w muzeum, gdzie oczarowany wnętrzem i eksponatami niespodziewanie gubi się… Aby odnaleźć Misia i umożliwić mu dalsze poznawanie świata zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w akcji:
"Zaopiekuj się tym niedźwiadkiem!" z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia 25 listopada 2010.

Wszystkie maluchy, które tego dnia wyruszą wraz z opiekunami na poszukiwanie zaginionego niedźwiadka będą mogły wziąć udział w grach i zabawach o charakterze edukacyjnym. W ramach akcji wstęp do muzeum dla zgłoszonych grup przedszkolnych będzie bezpłatny. Ponadto dzieci otrzymają na miejscu drobne niespodzianki oraz nagrody za udział w konkursach. Głównym punktem programu będzie poszukiwanie zagubionego Misia Paddingtona, nagradzane pluszowym bohaterem naszej książeczki. Ostatnia godzina akcji otwarta dla wszystkich!

Gorąco zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w wielkim poszukiwaniu Misia Paddingtona! Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres kontakt@paddington.com.pl. Wszystkich Państwa zainteresowanych uzyskaniem szczegółowych informacji o akcji oraz najnowszych książkach Michael’a Bonda Paddington zwiedza miasto i Paddington na wyciecze bardzo prosimy o kontakt.

Akcja organizowana jest przez Wydawnictwo ZNAK oraz:
• Muzeum Narodowe w Warszawie (wstęp wolny w godz. 15:00-17:30)
• Muzeum Narodowe w Krakowie (wstęp wolny w godz. 16:30-17:30)
• Muzeum Bajki Semafor w Łodzi (wstęp wolny w godz. 16:00-17:00)
• Muzeum Archeologiczne w Poznaniu (wstęp wolny w godz. 15:00-16:00)
• Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy (wstęp wolny w godz. 12:00-13:00)
• Muzeum Narodowe w Szczecinie (wstęp wolny w godz. 17:00-18:00)
• Muzeum Lubelskie w Lublinie (wstęp wolny w godz. 15:00-16:00)
• Muzeum Zabawek w Kielcach (wstęp wolny w godz. 15:00-16:00)
• Muzeum Częstochowskie (wstęp wolny w godz. 15:00-16:00)
• Muzeum Miasta Gdyni (wstęp wolny w godz. 16:00-17:00)