☰ menu

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

sob.-niedz.
15.10-16.10.2011

Hala Sportowa Znicz przy ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków)

Wystawa objęta została Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa

PZF (członek World Cat Federation) istniejący od 1996 zrzesza hodowców kotów rasowych i od lat  z sukcesem organizuje wystawy kotów.

Publiczność będzie miała okazję podziwiać koty różnych ras uczestniczące w specjalistycznych konkurencjach felinologicznych, m.in. w sobotę odbędzie się show kotów z najwyższymi tytułami: Word Champion/Word Premior. Koty ocenianie będą przez międzynarodowy skład sędziowski.

Wystawa jest nie tylko świętem dla hodowców kotów – stanowi również świetny sposób na miłe, rodzinne spędzenie czasu. Specjalnie dla dzieci PZF wraz z animatorami Krainy Zabaw Tęcza, przygotowuje panel pełen atrakcji m.in. konkurs plastyczny oraz malowanie twarzy w kocie wzory, który ma przybliżyć im koty i uatrakcyjnić pobyt na wystawie.

Program obejmuje wybory „Kota Publiczności" – puchar dla zwycięzcy funduje Prezydent Miasta Pruszkowa p. Jan Starzyński.

Każdy zainteresowany będzie mógł skorzystać z porady zoopsychologa i uzyskać informacje jak prawidłowo żywić swojego kota – bo swoją wiedzą w tej dziedzinie podzielą się przedstawiciele renomowanych producentów karm.

Wstęp w godz. 10-18.

Dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny, bilety ulgowe 4 zł ( dzieci, studenci, emeryci),  bilety normalne 6 zł.