☰ menu

Miasteczko Wojanowice
sob.
24.08.2024
W sobotę 24 sierpnia, w godz. 11:00-18:00, w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej, stanie Miasteczko Wojanowice, związane ze znanym Youtuberem. Impreza zostanie zorganizowana w związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym i wzbogacona atrakcyjną akcją prosprzedażową, w której do zdobycia będą akcesoria szkolne, sygnowane przez Wojana.

Wojan – pomysłodawca tego przedsięwzięcia – to polski youtuber nagrywający filmy o grach komputerowych, a przede wszystkim o Minecrafcie. Na samym YouTube jego twórczość śledzi ponad 2,5 miliona użytkowników.

Centralnym punktem wydarzenia, na poziomie 0, przy kawiarni Werner, będzie miasteczko Wojanowice, z obecną w strefie zabaw Maskotką Wojana, z którą będzie można zrobić sobie zdjęcie i przybić piątkę. Dodatkowo wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi filmik w nowej technologii na platformie 360. Filmiki zostaną wysłane do uczestników w formie elektronicznej.

Kolejne stanowisko będzie giga kolorowanką, z mnóstwem wzorów do wypełnienia. Grafiki na kolorowance są z oryginalnej kolorowanki Wojana, a mali artyści będą mieli do dyspozycji całą masę pisaków i kredek w każdym możliwym kolorze.

Ponadto na najmłodszych czekać będzie strefa Lego z ogromną ilością klocków do budowania autorskich konstrukcji. A na deser – niebieska wata cukrowa, serwowana będzie w miasteczku Wojanowice bezpłatnie.

Do dyspozycji fanów przygotowany zostanie także WOJAN POP UP Store, w którym będzie okazja do zakupienia gadżetów z oficjalnego sklepu Wojana. Do wyboru będzie też modna odzież, gadżety
i akcesoria.

Wydarzenie zostanie wzbogacone o akcję prosprzedażową z gadżetami Wojana. Aby otrzymać atrakcyjne nagrody, wystarczy zapisać się do programu lojalnościowego Alfa BONUS CLUB oraz dokonać zakupów 24 sierpnia na terenie centrum. Za wydane 250 zł będzie można dostać wyjątkowy plecak sznurkowy. Natomiast zakupy za 150 zł będą uprawniały do odbioru pakietu szkolnego Wojana, który składa się
z zeszytów, planu lekcji oraz teczki z gumką. Akcja zostanie zorganizowana przy salonie Douglas.