☰ menu

MetLife Tour Kocham Rowerek 2015 w Katowicach!

sob.
13.06.2015

Wiemy, jak nasze dzieci kochają swoje rowerki i dlatego z myślą o nich ruszyła 6 edycja wyścigów rowerkowych. MetLife Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi 12 miast w Polsce. Wydarzenie zostało wyróżnione Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Katowic Marcina Krupy, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz.

Spotykamy się 13 czerwca o godz. 10.00 w Dolinie Trzech Stawów.

To rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. Z nami każde dziecko wygrywa!

Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. To zabawa połączona z nauką jak bezpiecznie poruszać się na rowerze. Dlatego przygotowaliśmy różne atrakcje towarzyszące wyścigom. Zapraszamy do miasteczka drogowego, gdzie policjanci będą udzielać fachowych porad, a na torze przeszkód będzie można szlifować technikę poruszania się na rowerze. Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, specjalnych pokazów sprzętu policyjnego, a także występów pluszowych maskotek.

Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji Tour Kocham Rowerek jest MetLife. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo to jedna z wielu wartości, jakimi kieruje się MetLife w swojej działalności. Dowodem na to jest produkt Bezpieczne Dziecko – ubezpieczenie dla dzieci stworzone wspólnie z rodzicami. Więcej informacji na www.metlife.pl

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj pod nr. tel.: 690-242-716{image skype_c2c_menu_container 0}

You′ll need Skype CreditFree via Skype