☰ menu

MamArt

czw.-pon.
04.11-31.01.2011

Warsztaty edukacyjno-artystyczne dla mam z dziećmi

Zajęcia cykliczne, w każdą środę w godzinach 13:00-15:00

Zajęcia „Książka MAMY" w drugą środę każdego miesiąca od 16:30-18:30

Oferujemy mamom możliwość spędzenia czasu z dzieckiem w nowy, niecodzienny sposób. Projekt ma na celu ukazanie różnych form zabaw oraz technik stymulujących rozwój dziecka, a także poprzez wspólne działanie, umocnienie więzi między matką a jej pociechą. Projekt jest szansą rozwoju nie tylko dla dziecka ale również dla opiekującego się nim rodzica. Chcemy zabieganym kobietom pomóc w odkrywaniu i rozwijaniu swoich pasji. W ramach warsztatów zaplanowaliśmy 4 rodzaje zajęć:

• książkę MAMY,
  • tworzenie biżuterii,
  • stylizację i wizaż,
  • jogę.

Dodatkowo odbędą się również spotkania z psychologiem. Na potrzeby projektu stworzyliśmy specjalny kącik dla dzieci, w którym maluchy będą miały okazję do wspólnych zabaw.

Podsumowaniem projektu będzie wystawa zorganizowana w przestrzeni CSW „Łaźnia".

Koncepcja i koordynacja:

Małgorzata Pawelec

Główny organizator: Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia"

Współorganizatorzy: ExLibris Cafe – księgarnio-kawiarnia oraz Beauty Art – sztuka stylizacji i wizażu

Partnerzy: Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA, Wydawnictwo EneDueRabe, Akademia Pozytywnej Inspiracji, Stowarzyszenie "PROM" kultura

Patroni medialni: miastodzieci.pl, minitrojmiasto.pl, trojmiasto.pl, inedependent.pl, Radio Gdańsk