☰ menu

pt.-niedz.
26.04-05.05.2013

Mama-Spa

to wyjątkowe miejsce przy ul. Zgierskiej 69 w Łodzi stworzone z myślą o mamach z dziećmi. Mogą one w jednym miejscu skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych oraz upiększających, zrobić zakupy i napić się kawy. W tym czasie maluchy mają do dyspozycji pokój zabaw, gdzie mogą korzystać z zabawek, obejrzeć bajkę na dvd, poczytać książeczki dla dzieci, czy pograć w gry edukacyjne, a wszystko to pod opieką osoby dorosłej.

Centrum Mama-Spa jest całkowicie przystosowane do potrzeb dziecka w każdym wieku. Można skorzystać z kołyski dla niemowlaków, łóżeczka, przewijaków, kuchni w której jest możliwość podgrzania jedzenia oraz toalety w pełni dostosowanej do dzieci.

– Same jesteśmy mamami i wiemy jak trudno jest znaleźć miejsce gdzie można zadbać o siebie i przy okazji ciekawie wypełnić czas swojemu maluchowi. Od dawna planowałyśmy stworzyć centrum gdzie mamy mogą zrelaksować się, zrobić zakupy czy napić się kawy, podczas gdy ich dzieci bezpiecznie bawią się tuż za ścianą. Dla nas zadowolenie mam jest priorytetem – mówią założycielki Mama-Spa – Justyna Kamińska i Magdalena Jabłońska vel Błońska.

W ofercie dla mam znajduje się szeroka gama zabiegów odmładzająco-pielęgnacyjnych takich jak: mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, zabieg liftingujący top lift czy eksfoliacja kwasem glikolowym. Dodatkowo centrum Mama-Spa oferuje najwyższej jakości zabiegi upiększające: klasyczny i japoński manicure/pedicure oraz makijaże i stylizacje na każdą okazję.

Więcej o Mama-Spa można znaleźć na stronie: http://www.mama-spa.eu/
Rabaty i promocje dostępne dla fanów Mama-Spa na facebooku.

Mama-Spa

Zgierska 69
biuro@mama-spa.eu
508 964 515
517 121 509

Specjalnie dla czytelniczek Miasta Dzieci Mama-Spa przygotowało superofertę – darmowe wejścia na zabiegi!
Szczegóły będą pojawiać się na naszym Facebooku i w newsletterze Miasta Dzieci.