☰ menu

Mały Książę. ZAPROSZENIA na przedpremierowe pokazy!

pon.-wt.
27.07-28.07.2015

Najnowszy film reżysera przeboju „Kung Fu Panda", wspieranego przez światową ekstraklasę specjalistów od animacji nowatorsko łączy najnowocześniejsze techniki animacji komputerowej z tradycyjną animacją poklatkową. Efektem tego jest niezwykła i ponadczasowa historia małej dziewczynki, jej tajemniczego sąsiada – Lotnika i Małego Księcia, którego oboje pokochali nad życie. Wygląd postaci z filmu – Małego Księcia, Lisa, Róży i Żmii, które po raz pierwszy ożyją w kinowej animacji, oparty jest na oryginalnych rysunkach samego Antoine′a de Saint Exupéry′ego. W oryginalnej obsadzie dubbingowej głosów postaciom użyczają m.in.: Jeff Bridges, James Franco, Marion Cotillard, Rachel McAdams, Ricky Gervais, Benicio Del Toro i Paul Giamatti!

Uwaga! KONKURS ZAKOŃCZONY!

4 sierpnia o godzinie 18.30 w Cinema City w Galerii Kazimierz w Krakowie oraz 5 sierpnia o godzinie 18.30 w warszawskim kinie Luna odbędą się przedpremierowe pokazy filmu "Mały Książę". Na naszych czytelników czeka po 5 dwuosobowych zaproszeń do każdego z tych miast.

Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Mały Książę – Kraków lub Mały Książę – Warszawa w zależności od wybranego miasta) wraz z imieniem i nazwiskiem, adresem korespondencyjnym oraz numerem telefonu  na adres monikak@miastodzieci.pl do wtorku 28 lipca do godz. 12. Zgłoszenia bez adresu pocztowego nie będą brane pod uwagę. Życzymy powodzenia!

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od Redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁
Zaproszenia zostaną przesłane pocztą.