☰ menu

Malowane jaja dla dzieci – Białystok

sob.-niedz.
23.03-24.03.2013

Świąteczna tradycja malowania jajek znana była już w Mezopotamii. Wspólne kolorowanie pisanek do dzisiaj sprawia maluchom wiele radości. Tym razem może nabrać innego, dobroczynnego wymiaru. W dwóch CH Auchan w Białymstoku odbędzie się akcja Wielkiego Malowania Pisanek, w trakcie której kolorowe jaja zostaną zlicytowane na rzecz dzieci z domu dziecka.

Najmłodsi, którzy odwiedzą centra handlowe, będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach malowania pisanek i wykonywania ozdób świątecznych.

W trakcie warsztatów, mali artyści będą mieli okazję wykonać własnoręczne wielkanocne dekoracje, które później zabiorą ze sobą do domu. Wszystko odbędzie się pod okiem profesjonalnych animatorów.

W ramach warsztatów odbędzie się również akcja wspólnego malowania pisanek w rozmiarze XXL. Jajka-giganty będą mierzyć ok. 40 cm wysokości. W obu centrach powstanie łącznie 20 takich pisanek. Zostaną one następnie wystawione na licytację, a uzyskane środki zostaną przekazane na rzecz maluchów z domu dziecka "Nasz dom: Dobry Pasterz”, mieszczącego się przy ul. Mickiewicza.

Charytatywne malowanie jajek odbędzie się 23 marca w CH Auchan Hetmańska oraz w CH Auchan Produkcyjna 24 marca. Warsztaty w obu galeriach rozpoczynają się o godzinie 10 i potrwają do 18.

————-
Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna mieści się przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 60 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy Centrum Handlowym Auchan mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, centrum usługowe Norauto oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 19.30. Centrum Handlowe posiada blisko 2790 miejsc parkingowych, w tym 28 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2000 roku, a rozbudowane w 2006. Więcej informacji na stronie  internetowej www.auchanprodukcyjna.pl.

————-
Centrum Handlowe Auchan Hetmańska mieści się przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 50 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy centrum Handlowym Auchan mieszczą się: hipermarket Auchan oraz Leroy Merlin. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 19.30. Centrum Handlowe posiada blisko 1550 miejsc parkingowych, w tym 35 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2008 roku. Więcej informacji na stronie  internetowej www.auchanhetmanska.pl