☰ menu

pon.-pt.
16.02-20.02.2015
DLA DZIECI W WIEKU 6-12 LAT

Wyjedziemy daleko, ale w podróż zabieramy tylko swoją wyobraźnię, zapał odkrywcy i tabliczkę czekolady. Udamy się w miejsca, które odwiedzali malarze szukając inspiracji, motywacji i spokoju.

Odbędziemy w podróż w czasie i przestrzeni zostawiając daleko za sobą krakowski smog.

Termin: 16.02-20.02, godz. 11.00-13.00

Cena: 250 zł (całość) 60 zł (pojedyncze zajęcia)
DLA DZIECI W WIEKU 6-12 LAT

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową: kursy@onamato.pl lub telefonicznie: 884 711 862. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł minimum na 14 dni przed rozpoczęciem kursu. Wpłaty całości należy dokonać pierwszego dnia kursu.

Uwaga! KONKURS!
Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę. Mamy do rozdania jedną wejściówkę na malarskie ferie w dniach 16-20.02!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: ferie w Onamato) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, imieniem i wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do 10 lutego. Napiszcie również dlaczego chcecie, by Wasze dziecko spędziło ferie w Galerii.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁