☰ menu

7.06.15, niedziela

Teatr Arlekin
"Tajemnica Wesołego Miasteczka"

Niedziela z Arlekinem to niepowtarzalna okazja zwiedzenia odnowionej siedziby teatru. Po spektaklu o 12.00 zapraszamy na wycieczkę po nowych wnętrzach. Przewodnicy teatralni oprowadzą widzów po kulisach dużej sceny, sali kameralnej oraz sali prób. Nasi aktorzy poprowadzą mini warsztaty z animacji lalką i opowiedzą o swojej codziennej pracy.

Tajemnica Wesołego Miasteczka to propozycja dla najmłodszych widzów. Dwa wesołe Misie Ptysie przeżyją wiele niezwykłych przygód, poznają wielu nowych przyjaciół, a Wesołe Miasteczko odkryje przed nimi swoje tajemnice. Bajkowy, barwny i wesoły spektakl realizowany jest w rzadkiej technice pacynek. Czeka nas wiele niespodzianek, intrygi, gonitwy i prawdziwe czary. Na spektakl zapraszamy widownię przedszkolną.

www.teatrarlekin.pl