☰ menu

wt.
03.05.2011

Kiedy?
3 maja, czyli w idealny dzień na rodzinną wycieczkę poza miasto, gdzie czeka na Was mnóstwo wiosennych atrakcji. Nie wahaj się skorzystać z tej ciekawej alternatywy na długi weekend majowy.

Gdzie?
W Dworze w Tomaszowicach, 4km od granicy Krakowa, na terenie XIX-wiecznego dworu i folwarku. Pozwól sobie na odpoczynek w otoczeniu sztuki, zabytkowego parku i kwitnących ogrodów.

Kto?
Zapraszamy zainteresowanych sztuką oraz wszystkich, którzy chcą odpocząć od szarości miasta: młodzież, rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami. Możesz przyjechać na rowerze lub przyprowadzić swojego zwierzaka. Wejście jest bezpłatne.

Dlaczego?
Na miejscu warto wziąć udział w wykładzie Gościa Honorowego, aukcji charytatywnej na rzecz Fundacji Zdrowie Dziecka, grillu na świeżym powietrzu lub w warsztatach artystycznych. Połączenie bliskości przyrody ze sztuką to idealny sposób spędzenia tegorocznej majówki.

Więcej informacji:
Dwór w Tomaszowicach