☰ menu

sob.
30.06.2012

2.07. – 31.08.2012

MAGICZNE WAKACJE 2012 W PRZEDSZKOLU „CZARY MARY"

Zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 9 lat, do naszych przedszkoli „Czary Mary" przy ul. Sienkiewicza 100 i Pawilońskiej 1 w Łodzi , na „Magiczne Wakacje". Przedszkole czynne będzie od poniedziałku do piątku , w godzinach 7- 18.

Zapewniamy dzieciom:
Fachową opiekę sprawowaną przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, zajęcia edukacyjne oraz gry, zabawy, konkursy, spacery i wycieczki.
Na życzenie i za zgodą Rodziców zorganizujemy dla dzieci wycieczki do ciekawych miejsc naszego miasta
Trzy posiłki w ciągu dnia, owoce oraz ciągły dostęp do napojów.

Nasze wakacyjne propozycje dla dzieci to:

ZABAWA
codzienne zabawy zapoznawczo- integracyjne przy muzyce
codzienna gimnastyka poranna , oparta na zabawach ruchowych i ćwiczeniach gimnastycznych wg K. Wlaźnik. W zabawach towarzyszyć nam będą działania zawarte w naszym programie pracy z dzieckiem , ujęte pod hasłem „ biegnij z nami po zdrowie",
ruch na powietrzu- zabawy w ogrodzie – pikniki i spacery
Dla rozwijania i poprawy dziecięcej kondycji zorganizujemy „ ścieżkę zdrowia" na miarę możliwości dzieci .

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ
zajęcia dydaktyczne organizowane będą metodą zabawową , w sali i w terenie. Będziemy uczyć się przez zabawę , obserwację , odkrywanie i naśladowanie.

RELAKS
przewidujemy część zabaw relaksacyjnych : przy muzyce, oraz słuchanie bajek. W ramach odpoczynku dzieci oglądać będą mini teatrzyki z użyciem pacynek, sylwetki znanych bohaterów z literatury dziecięcej. Przy sprzyjającej pogodzie relaks w ogrodzie oraz mini pikniki w pobliskim parku.

WARSZTATY TEMATYCZNE
dla dzieci o specyficznych zainteresowaniach zorganizujemy ( 2x w tygodniu ) warsztaty:
– taneczne,
– plastyczne,
– muzyczne z rytmiką,
– teatralne,
– kulinarne.

ZABAWY BADAWCZE
zabawy badawcze to zagadki , gry logiczne oraz czas na swobodną zabawę pod kierunkiem nauczycieli. Dziecko będzie mogło podczas zabawy zaspokajać ciekawość poznawczą, poszerzać swoje zainteresowania i zdobywać nowe doświadczenia.

Nie zabraknie dobrej zabawy, quizów i konkursów z nagrodami.
Zapraszamy od 2 lipca do 31 sierpnia 2012
Ograniczona ilość miejsc- zapisy do 30 czerwca 2012

Cennik :
Czesne za miesiąc – 500 PLN, dwa tygodnie – 290 PLN, jeden dzień – 30 PLN

Dzienna stawka wyżywienia za trzy posiłki wynosi 10,00PLN. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu , Rodzice nie ponoszą kosztów wyżywienia , po uprzednim telefonicznym poinformowaniu placówki do godziny 8,00 danego dnia.