☰ menu

śr.-sob.
13.04-30.04.2011

27.06.11 – 31.07.11

MAGICZNE WAKACJE 2011 W PRZEDSZKOLU  „CZARY MARY"

Zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 7 lat, do naszych przedszkoli "Czary Mary" przy ul. Sienkiewicza 100 i Pawilońskiej 1 w Łodzi na „Magiczne Wakacje". Przedszkole czynne będzie od poniedziałku do piątku, w godzinach 7- 18. W czwartki, wydłużony czas pracy przedszkola do godziny 20-tej.

Zapewniamy dzieciom :
I. Fachową opiekę sprawowaną przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, zajęcia edukacyjne oraz gry, zabawy, konkursy, spacery i wycieczki.
II. Na życzenie i za zgodą Rodziców zorganizujemy dla dzieci wycieczki do ciekawych miejsc naszego miasta
III. Trzy posiłki w ciągu dnia, owoce oraz ciągły dostęp do napojów.

Nasze wakacyjne propozycje dla dzieci to:
ZABAWA
codzienne zabawy zapoznawczo – integracyjne przy muzyce codzienna gimnastyka poranna, oparta na zabawach   ruchowych  i ćwiczeniach gimnastycznych wg K. Wlaźnik. W zabawach towarzyszyć nam będą działania zawarte w naszym programie pracy  z dzieckiem, ujęte pod hasłem „biegnij  z nami po zdrowie",  ruch na powietrzu- zabawy w ogrodzie – pikniki i spacery. Dla rozwijania i poprawy dziecięcej kondycji zorganizujemy „ścieżkę zdrowia" na miarę możliwości dzieci .
NAUKA PRZEZ ZABAWĘ
zajęcia dydaktyczne organizowane będą metodą zabawową , w sali  i w terenie. Będziemy uczyć się przez zabawę, obserwację, odkrywanie i naśladowanie.
RELAKS
przewidujemy część zabaw relaksacyjnych: przy muzyce, oraz słuchanie bajek. W ramach odpoczynku dzieci oglądać będą mini teatrzyki z użyciem pacynek, sylwetki znanych bohaterów  z literatury dziecięcej. Przy sprzyjającej pogodzie relaks w ogrodzie oraz mini pikniki w pobliskim parku.
WARSZTATY TEMATYCZNE
dla dzieci o specyficznych zainteresowaniach zorganizujemy (2x w tygodniu) warsztaty:  taneczne, plastyczne, muzyczne z rytmiką, teatralne, kulinarne.
ZABAWY  BADAWCZE
 zabawy badawcze to  zagadki, gry logiczne oraz czas na swobodną zabawę pod kierunkiem nauczycieli. Dziecko będzie mogło podczas zabawy zaspokajać ciekawość poznawczą, poszerzać swoje zainteresowania i zdobywać  nowe doświadczenia.
Nie zabraknie dobrej zabawy, quizów i konkursów z nagrodami.

Zapraszamy od 27 czerwca do 31 sierpnia
Ograniczona ilość miejsc- zapisy do 30 czerwca 2011

Cennik :
Czesne  za miesiąc – 500 PLN,  dwa  tygodnie – 290 PLN,  jeden dzień – 30 PLN
Dzienna stawka  wyżywienia za trzy posiłki  wynosi 10 PLN. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, Rodzice nie ponoszą  kosztów  wyżywienia po uprzednim telefonicznym  poinformowaniu   placówki do godziny 8.00 danego dnia.