☰ menu

Lodowisko, świąteczne iluminacje w Wola Parku

śr.-sob.
16.12-19.12.2015

Mieszkańcy Woli i Bemowa mogą mieć szczególne powody do zadowolenia, ponieważ po wielu latach do Wola Parku wróciło lodowisko. Przy ślizgawce o powierzchni ponad 400 m kw. działa wypożyczalnia oferująca 150 par łyżew oraz szatnia. Dzięki oświetleniu łyżwiarze mogą jeździć także po zmroku i zawsze przy akompaniamencie muzyki. Lodowisko będzie czynne do 29 lutego 2016 r.

W tegoroczne święta Wola Park kusi nie tylko szaleństwami na lodzie i ofertą prezentową, ale też wyjątkowymi świetlnymi atrakcjami. Na dziedzińcu przed Wola Parkiem stoi dziesięciometrowa choinka, która po zmroku rozbłyska trzema tysiącami światełek, a do głównego wejścia prowadzi świetlna promenada. Obok centrum, w Parku Ulricha, można spotkać trzymetrowe świetliste renifery i niedźwiedzie, a także bajkowe zające i wiewiórki. Dekoracje, w tym mieniące się refleksami gwiazdy, pojawiły się także wewnątrz centrum.

W tym roku postanowiliśmy przygotować specjalne iluminacje, które cieszą oczy wszystkich mieszkańców Woli robiących u nas zakupy lub przechadzających się w pobliżu. Zależy nam, żeby dodały one dzielnicy świątecznego uroku" – powiedziała Emilia Szkudlarek, menadżer marketingu Centrum Handlowego Wola Park.

Atrakcje nie ominą też najmłodszych klientów centrum, którzy od 5 grudnia w dwa kolejne weekendy mogą odwiedzić nową Lodową Krainę, a w niej magiczne Gadające Drzewo opowiadające bajki. Dzieci mogą zrobić sobie także bezpłatne zdjęcia z Mikołajem.

O Centrum Handlowym Wola Park:

Centrum Handlowe Wola Park to przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki dla całej rodziny. Ponad 200 sklepów i punktów usługowych oferuje odzież, obuwie i akcesoria, kosmetyki, artykuły sportowe i wyposażenia wnętrz. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek znajdują się Auchan, Castorama, TK Maxx, H&M, Zara i Toys"R"Us. W Wola Parku mieści się też Multikino, klub fitness Calypso i Akademia Tańca M&I Sulewscy. Dodatkowym udogodnieniem jest bezpłatny parking na 3 000 miejsc i stacja benzynowa. Częścią obiektu jest też Wola Court, który oferuje powierzchnie biurowe. W 2015 r. zakończyła się rozbudowa Wola Parku i modernizacja wnętrza istniejącej części. W rezultacie powierzchnia centrum zwiększyła się o ponad 17 500 m kw. do 77 500 m kw. i pojawiło się ponad 35 nowych najemców, w tym hipermarket budowlany Castorama. Uruchomiona została też nowa strefa restauracyjna, w której można znaleźć debiutujące w Polsce marki, np. Fuddruckers czy DQ Grill&Chill.

Wraz z rozbudową Wola Park jeszcze bardziej otwiera się na dzielnicę i potrzeby lokalnej społeczności. Chce być blisko codziennych spraw mieszkańców – w tym celu współpracuje z władzami dzielnicy oraz lokalnymi instytucjami kulturalnymi i aktywnie włącza się w życie Woli.

O IKEA Centres:

IKEA Centres to globalna spółka należąca do Grupy IKEA. Jest deweloperem i zarządcą obiektów handlowych, które odpowiadają na potrzeby szerokiego grona odbiorców, a ich istotną część stanowi sklep IKEA. Firma dąży do tego, by zarządzane przez nią obiekty były przyjaznymi i nowoczesnymi miejscami spotkań. Stara się stale budować silne i długotrwałe relacje z najemcami i wykorzystywać na bieżąco doświadczenie zdobyte na różnych, oddalonych od siebie rynkach.

Spółka IKEA Centres, obecna w Chinach, Europie (włączając w to kraje nordyckie) oraz Rosji, posiada i zarządza 58 centrami handlowymi i czterema parkami handlowymi zlokalizowanymi w 14 krajach. Łączna powierzchnia najmu tych obiektów wynosi 3,2 miliona m kw., a rocznie odwiedza je około 400 milionów osób. Centra handlowe należące do spółki działają pod różnymi markami, np. MEGA w Rosji czy LIVAT w Chinach.

IKEA Centres Poland zarządza ośmioma obiektami handlowymi znajdującymi się w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz Warszawie. Obecnie firma prowadzi rozbudowę Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu oraz przygotowuje się do budowy nowych centrów handlowych w Lublinie i Zabrzu.