☰ menu

7-8.09.2013
sobota-niedziela
miejsce:CENTRUM AKTYWNOŚCI – Kultura i Edukacja,
przy ATLAS ARENIE, parking od strony ul. Krzemienieckiej.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego  zaprasza do udziału  w imprezach MIXERA REGIONALNEGO – ŁÓDZKIE 2013.

W sobotę, 7 września w godz. 15.00 – 17.00 zapraszamy na konkurs dla dorosłych „Łódź na starej pocztówce i fotografii”, promocję dostępnej w Internecie Literackiej Mapy Województwa Łódzkiego i Biblioteki Cyfrowej Regionalia Ziemi Łódzkiej.
W niedzielę, 8 września w godz. 11.00 – 13.00 zapraszamy na konkurs dla młodzieży i dorosłych ze znajomości tytułów książek i ich autorów, zgaduj-zgadulę dla dzieci „Magiczny świat książek” (w oparciu o ilustracje z bibliotecznej kolekcji Muzeum Książki Dziecięcej) i konkurs rysunkowy „Mój ulubiony bohater z bajki”.

Program MIXERA REGIONALNEGO – ŁÓDZKIE 2013

www.mixer.lodzkie.pl
Miejsce : CENTRUM AKTYWNOŚCI – Kultura i Edukacja, przy ATLAS ARENIE, parking od strony ul. Krzemienieckiej.

Wydarzenia w ramach akcji Łódzkie czyta