☰ menu

sob.-niedz.
14.06-15.06.2014

LEŚNY PIKNIK RODZINNY MIASTA KATOWICE: EKOODPOWIEDZIALNIE
14 czerwca w godz. 12.00-14.00 oraz 16.00-18.00 i 15 czerwca w godz. 14.30-17.00
Katowicka Dolina Trzech Stawów
Udział bezpłatny

Zapraszamy wszystkich najmłodszych miłośników ekologii do wspólnej zabawy. Poprzez warsztaty segregowania śmieci, nie tylko zatroszczą się o matkę naturę, ale również obudzą w sobie dusze artystów. Zwykłe śmieci inspirowały już wcześniej wielu twórców. Tym razem niezwykły art recykling wyjdzie spod rąk wszystkich dzieci chętnych do wspólnego dbania o naturę! W programie prócz art recyklingu są również przewidziane zabawy ruchowe, działania manualne, gry oraz quizy. Wszystko utrzymane w tematyce ekologiczno – recyklingowej, by obudzić świadomość ochrony środowiska już od najmłodszych lat.

W programie prócz art recyklingu są również przewidziane zabawy ruchowe dla dzieci, działania manualne, gry oraz quizy. Wszystko utrzymane w tematyce ekologiczno – recyklingowej, by obudzić świadomość ochrony środowiska już od najmłodszych lat.

Informacje: bow@ck.art.pl, nr tel 32 609 03 31/32