☰ menu

Leonardo. Odkrywca. Już w kinach. Wygraj zaproszenia na film!

Leonardo odkrywca kadr z filmu
wt.-pt.
10.09-13.09.2024
Twórca pixarowskiego „Ratatuja” Jim Capobianco przedstawia ponadczasową animację „Leonardo. Odkrywca” o przygodach największego geniusza, jakiego poznał świat! Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której można wygrać zaproszenia na film „Leonardo. Odkrywca.”!

Niesamowicie dociekliwy i uparty wynalazca Leonardo da Vinci opuszcza Włochy i wyrusza do Francji z misją stworzenia idealnego miasta, które szumi, tętni życiem, śpiewem i radością.

Wspólnie z nieustraszoną księżniczką Małgorzatą próbuje przekonać do swojego pomysłu króla Franciszka. Król ma jednak inną wizję – chciałby dostać od mistrza wielki posąg, aby pokazać światu swoją potęgę.

Opowieść o niepohamowanej ciekawości świata, ilustrowana wesołymi piosenkami, zaśpiewanymi przez polskich aktorów musicalowych, na czele z niezastąpionym Tomaszem Kotem w roli Leonarda da Vinci, która zachęca każdego do odnajdywania w sobie odkrywcy i pokazuje, że geniusz tkwi w każdym z nas!

Uwaga! Z okazji premiery filmu „Leonardo. Odkrywca.”, którego można oglądać w kinach już od 12 września,  Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której można zdobyć dwuosobowe zaproszenie na film do kina Cinema City w wybranym mieście!

Czeka na Państwa 15 dwuosobowych zaproszeń do wykorzystania w dniach 13 – 19 września.

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 10-13 września wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Leonardo. Odkrywca, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie dlaczego to do Was powinno trafić zaproszenie na film.

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Zobacz zwiastun filmu Leonardo. Odkrywca.