☰ menu

wt.-śr.
18.06-31.07.2013

1-5 LIPCA HAPPENING I PERFORMANCE

Poza rolkowiskiem odwiedzimy Muzeum Sztuki Nowoczesnej oraz park wilanowski w poszukiwaniu odpowiedniej scenerii dla zaplanowanych happeningów.
8-12 LIPCA ARCHITEKTURA I RZEŹBA
Odwiedzimy pracownię ceramiczną i poszukamy nowoczesnych rzeźb w przestrzeni miejskiej.
15-19 LIPCA FILM
Nakręcimy wakacyjne, miejskie etiudy i odwiedzimy Centrum Sztuki Współczesnej oraz przyległy park ujazdowski.
22-26 LIPCA STREET ART
Inspiracji do działań artystycznych poszukamy w street arcie, czyli sztuce tworzonej w miejscu publicznym. Dowiemy się, jak odróżnić sztukę od wandalizmu, co to jest subvertising i jak w legalny sposób wykorzystywać szablony i vlepki.

29 LIPCA-2 SIERPNIA SZTUKA ZIEMI
Zwrócimy się ku miejskiej naturze, odwiedzimy Ogród Botaniczny i park łazienkowski, będziemy tworzyć prace z ziemi, roślin, kamieni i wody inspirując się twórczością znanych artystów sztuki ziemi.
Wstęp: 70 zł za cały dzień zajęć (w godz. 10-16, z przerwami na drugie śniadanie i obiad), plus ewentualny koszt wypożyczenia rolek. Dodatkowo można pozostawić u nas dzieci pod opieką animatorów w godz. 9-10 oraz 16-17 (w cenie 10 zł za godz.) Prosimy o zabieranie ze sobą drugiego śniadania i obiadu lub uzgodnienie zamówienia przez nas posiłków dla dziecka.
Przy wykupieniu 5 dni zajęciowych – zniżka 10%, przy wykupieniu 10 i więcej zajęć – zniżka 20%. Zapisy: badet@badet.pl lub 22 499-37-17. Nasz adres: kluboksięgarnia Badet, ul. Lentza 35a, Wilanów.

1-12 LIPCA MALUCHY NA WAKACJACH

Od 1 do 12 lipca zapraszamy wszystkie dzieci od 2 do 4 roku życia na wakacyjne zajęcia Klubu Malucha. W ramach naszych codziennych spotkań „wyruszymy" nad morze, w góry i do lasu, popatrzymy przez lupę na mrówkę, namalujemy wieloryba, wytopimy z lodu skarb, zbudujemy kartonowe miasto i zrobimy mnóstwo innych ciekawych rzeczy. Zajęcia odbywać się będą codziennie w godzinach 10-12, mają na celu przygotowanie dzieci do wrześniowego debiutu w przedszkolu. Wstęp na dwugodzinne zajęcia: 35 zł .Nasz adres: kluboksięgarnia Badet, ul. Lentza 35a, Wilanów.

MAŁY INŻYNIER – PÓŁKOLONIE DLA FANÓW TECHNIKI
Od 5 do 16 sierpnia w Badecie odbędą się wakacyjne półkolonie prowadzone przez zespół Małego Inżyniera. Codziennie od godziny 9 do 16 młodzi naukowcy będą  rozwijać swoje umiejętności, bawiąc się przy tym wyśmienicie pod opieką animatorów Małego Inżyniera. W dniach 5-9 sierpnia tematem zajęć będzie Robotyka Lego, a 12-16 sierpnia dzieciaki będą mogły brać udział w zajęciach z eksperymentami naukowymi. Cena  całego kursu:  robotyka – 750 zł (do 31 maja cena promocyjna – 680 zł), eksperymenty – 600 zł (do 31 maja cena promocyjna – 544 zł). Szczegółowe opisy zajęć oraz zapisy na półkolonie na stronie : www.malyinżynier.pl.